עבאס מנסור

יו"ר רע"מ לכאן רשת ב: לא מוטרד מהפרישה של טיבי

בריאיון לתכנית "מרחאבית" טוען עבאס מנסור כי "יש לטיבי פופולאריות, אבל זה לא מתקיים". לדבריו, הרשימה המשותפת עשתה טעויות בקדנציה האחרונה
מרחאבית
24 בינואר 2019
16:25

יו"ר מפלגת רע"מ וסגן ראש הפלג הדרומי של התנועה האסלאמית, עבאס מנסור, התייחס היום (חמישי) לפיצול ברשימה המשותפת ואמר כי הוא לא מתרגש מכך. בריאיון לערן זינגר בתכנית "מרחאבית" בכאן רשת ב הסביר כי "אנחנו מכירים את השטח. יש לנו שיטה אחרת לבדוק הלכי רוח במגזר הערבי".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

האזינו לריאיון עם עבאס מנסור

"יש לטיבי פופולאריות מסוימת, אבל זה לא מתקיים במציאות. יש לך שלוש מפלגות עיקריות, ויש לך את האיש הזה שהוא מאוד חכם ומוכשר", המשיך מנסור בנוגע להחלטתו של אחמד טיבי לרוץ בנפרד מהרשימה המשותפת. "אם אנחנו רוצים לבדוק משהו אנחנו שולחים את המסר לנציגים שלנו ושואלים אותם".

מנסור קרא לרשימה המשותפת לפנות לציבור הערבי ולהסיק מסקנות בעקבות הקדנציה הראשונה: " הרשימה זקוקה להציג את עצמה מחדש לציבור הערבי, ולהגיד לו - הפקנו לקחים ואנחנו יוצאים לדרך חדשה. הרשימה היא הישג חשוב, אבל בקדנציה הראשונה היו טעויות. אחד מהם, היא הרוטציה. ברגע שקבענו שעושים את זה, היינו צריכים לעשות את זה".

בסקר כאן חדשות שפורסם הבוקר בכאן רשת ב עולה כי תע"ל של אחמד טיבי שפרש מהרשימה המשותפת, מקבלת 6 מנדטים ומשאיר מספר זהה – 6- לרשימתו הקודמת. טיבי התייחס לפיצול לפני כשבועיים ואמר כי החברות הנוספות ברשימה המשותפת מנעו את המשך האיחוד.