צילום: פלאש 90

ח"כים בעבודה: ברק לקח צעד אחורה במעורבות ביצירת חיבורים

גורמים במפלגה הוסיפו כי הסיכויים של ראש הממשלה לשעבר להיות משובץ באחת הרשימות פחתו באופן ניכר. הסיבה: ברק לא מעוניין להיות "רק" חבר כנסת
זאב קם
31 בינואר 2019
08:05

חברי כנסת במפלגת העבודה טוענים שראש הממשלה ושר הביטחון לשעבר אהוד ברק לקח כמה צעדים אחורה בכל מה שקשור למעורבות שלו ביצירת חיבורים בין מפלגות השמאל-מרכז ושהוא הרבה פחות מעורב במגעים שמתקיימים בין הגופים השונים.

בנוסף, טוענים אותם חברי כנסת, גם האפשרות שברק עצמו ישתלב באחת הרשימות ויהיה בכנסת הבאה, האפשרות הזו ירדה באופן משמעותי והסיכויים לראות את ברק משובץ באחת הרשימות פחתו באופן ניכר. זה נובע גם בגלל חוסר התלהבות שלו להיות "רק" חבר כנסת וגם בגלל שהוא לא ממש קיבל הצעה קונקרטית עד לרגע זה.

בראיון שהעניק השבוע לכאן רשת ב אמר ברק: "חיבורים הם הדבר הנכון, התנאי הראשון שלא יהיה המשך שלטון נתניהו, זה שבתוצאות הבחירות יוקם גוש חוסם". ברק גם החמיא לנאום הבכורה של בני גנץ ואמר: " "גנץ לא נראה טבעי בתוך הדבר הזה. אנשים לא סובלים את הפוליטיקאים. זה שהוא לא נראה פוליטיקאים. ראינו יותר מדי זמן פוליטיקאי משופשף שהכל מאחוריו אחיזת עיניים – קוראים לו נתניהו. מה שהיה חסר בנוף הציבורי בישראל זה אופוזיציה. ניסיתי לסייע בדבר הזה והצלחתי חלקית".

תגיות:
אהוד ברק