אלונה ברקת
צילום: רועי עלימה, פלאש 90

אלונה ברקת מצטרפת לימין החדש: "לוקחת את השליחות צעד קדימה"

בעלי הפועל באר שבע אישרה במסיבת עיתונאים שהיא מעבירה את הניהול במועדון לטובת הצטרפות לפוליטיקה: "יש לי הרבה מה לתרום בעשייה הציבורית"
עופר חלפון וזאב קם
07 בפברואר 2019
09:40
עודכן ב 13:10

בעלי הפועל באר שבע בכדורגל, אלונה ברקת, הודיעה היום (חמישי) שהיא עוזבת את תפקידה במועדון ומצטרפת לחיים הפוליטיים. ברקת תרוץ ברשימה של מפלגת הימין החדש של איילת שקד ונפתלי בנט.


"אחרי השנים במועדון, הבנתי שהגיע הזמן לקחת את השליחות הציבורית שלי צעד אחד קדימה. החלטתי להיענות לקריאה להיכנס לשדה הפוליטי", הכריזה ברקת במסיבת עיתונאים שכינסה. היא הוסיפה כי הניהול הפעיל של הפועל באר שבע יעבור למנכ"ל, אסי רחמים, "כדי למנוע אפילו מראית עין של ערבוב בין הפוליטיקה לספורט".

"המעבר לפוליטיקה זה לא משהו שחשבתי עליו", הודתה ברקת. "רק עכשיו לקראת הבחירות פנו אליי ושקלתי את זה. בימים האחרונים חשבתי על כך, ויש לי הרבה מה לתרום לעשייה הציבורית".

בנט ושקד עדיין מגבשים בימים אלה את הרשימה שיציבו לקראת הבחירות, אחרי שהתפצלו מהבית היהודי. לפני כחודש פורסם בכאן רשת ב שהמפלגה פנתה לשני שמות: שגריר ישראל באו"ם לשעבר רון פרושאור, ויו"ר מפלגת מגן, גל הירש. גורמים בכנסת סיפרו שהפניות הראשונות להירש ולפרושאור נעשו עוד בתקופה שבנט היה יו"ר הבית היהודי, אז אמרו לו שיהיו מוכנים להצטרף אליו - אבל לא למפלגתו. בחודש שעבר אישרו במפלגה כי שלמה פילבר, עד מדינה בתיק 4000, החל לספק לה שירותי דיגיטל.