ניתן בן ארי

ניתן בן ארי לא רוצה שיתייחסו אליו כ"הבן של"

בנו של המוזיקאי מוש בן ארי, משחרר את הסינגל הרביעי שלו "עכשיו זה ליפול" בדרך לאלבום בכורה ומספר על מוזיקה, על אבא וגם על ריאליטי
תרבות הערב
07 בפברואר 2019
19:00

ניתן בן ארי הוציא אתמול (רביעי) את הסינגל הרביעי שלו, "עכשיו זה ליפול", והוא בדרך לאלבום בכורה. בן ארי מזכיר את אביו, הזמר והיוצר מוש בן ארי, לא מעט גם חיצונית וגם מוזיקלית. בריאיון הערב (חמישי) לורד יפתחי גרין בתכנית "תרבות הערב" בכאן רשת ב', סיפר ניתן גם על האב המפורסם: "אני לא מסתכל אם אני דומה לאבא או לא, אני עושה דברים לנטו לטובת השיר. אני משמיע לו את הדברים, אבל לא מתייעץ במהלך העבודה". 

האזינו לריאיון עם בן ארי בכאן רשת ב

את "עכשיו זה ליפול" כתב טל בן-נון. בן ארי מספר על החיבור: "ששמעתי את השיר בפעם הראשונה הייתי בשוק, זה שיר על אהבה נכזבת, מרגש בטירוף". הכישרון המוזיקלי בשילוב הייחוס המשפחתי גרמו לניתן לקבל לא מעט הצעות מצד תוכניות ריאליטי שונות. על כך הוא מספר: "אני חושב שהתוכניות הללו קצת שורפות את האמן. ממצים את כל היכולות והפוטנציאל ושלו וזה עלול לשרוף אותו בדרך. אני בן אדם מאוד רגוע, אי אוהב את השקט המוחלט, בלי תחרויות". כאשר נשאל בן ארי על השתתפות בסרטים ותיאטרון השיב: "כרגע אני מתמקד במוזיקה - אבל אני לא פוסל את זה בעתיד".