אבי גבאי וטל רוסו

טל רוסו הצטרף לעבודה: "חוסר אחדות מפלג יותר מאויבינו"

הציג את השריון שלו למקום השני והחמיא: "מנהיג של ממש". יו"ר המפלגה תקף את הליכוד על רקע החיבור הצפוי בין הבית היהודי לעוצמה יהודית: "פשיטת רגל ערכית"
הדס גרינברג
20 בפברואר 2019
14:00

יו"ר מפלגת העבודה אבי גבאי הציג היום (רביעי) את אלוף במילואים טל רוסו, שהצטרף למפלגה וישוריין במקום השני. רוסו אמר כי הוא גאה וכי זו החלטה קשה בשבילו. "חוסר האחדות מפלג יותר מאשר אויבינו. שמחתי שאבי קרא לי להיות בנבחרת שהוא מוביל״, אמר רוסו במסיבת עיתונאים משותפת. 


גבאי החמיא לרוסו ואמר כי הוא "אדם עם עמדות ברורות - מנהיג של ממש, דורות של לוחמים הלכו אחריו". יו"ר העבודה תקף את הליכוד על רקע החיבור הצפוי בין הבית היהודי לעוצמה יהודית: "הליכוד צרף היום למפלגה הבת את הכהניסטים הגזענים והכריז על פשיטת רגל ערכית".  

רוסו ציין כי ההצטרפות לעבודה היא רגע משמעותי עבורו: "פגשתי את אתגרי הביטחון של ישראל בכל זירה אפשרית. אני עולה על מדים חדשים ומשוכנע שאהבת המדינה תנחה אותי בהשגת מטרות בדרכי החדשה".

האלוף במילואים הדגיש כי הוא איש של עשייה וכי בראש סדר העדיפויות עומדת ההיפרדות מהפלסטינים. "עשייה שמכוונת לאזרחים - זו הסיבה שאני כאן", אמר והוסיף כי מדינת ישראל זקוקה לשינוי.