תקיפת המאבטחים בבית החולים בנהריה

תיעוד: בני משפחתו של מטופל תקפו מאבטחים במרכז הרפואי בנהריה

בני משפחת המטופל, שמותו נקבע זמן קצר לפני האירוע, התפרעו וגרמו לנזק בחדר שבו היה מאושפז המנוח. המאבטחים שהותקפו נזקקו בעקבות האירוע לטיפול רפואי. באירוע אחר, בביה"ח רמב"ם בחיפה, זוג מטופלים תקף רופא
חן ביאר
23 בפברואר 2019
21:01

שלושה תושבי המועצה המקומית ג'דיידה-מאכר נעצרו היום (שבת) בחשד שתקפו מאבטחים במרכז הרפואי לגליל בנהריה. זמן קצר לפני האירוע, נקבע מותו של בן משפחתם של החשודים במרכז הרפואי.


החשודים התפרעו וגרמו נזק לרכוש בחדר שבו היה מאושפז בן משפחתם המנוח. שלושה מאבטחי המרכז הרפואי הגיעו אל החשודים בחניון, בשביל לקבל את פרטיהם, ואז על פי החשד הותקפו. בעקבות התקיפה נזקקו המאבטחים לטיפול רפואי.

ד"ר מסעד ברהום, מהנהלת המרכז הרפואי, התייחס לאירוע ואמר: ״אנו רואים בחומרה רבה כל ניסיון להפר את הסדר הציבורי ולפגוע בצוות המרכז הרפואי, תוך הסבת נזק לרכוש. אנו בטוחים כי משטרת ישראל תדע למצות את הדין, כחלק מהחשיבות למגר את תופעת האלימות, שלצערנו מתרחשת לעיתים קרובות ומסכנת חיי אדם. יש להתייחס באפס סובלנות כלפי כל סוגי האלימות, כדי למנוע את המקרה הבא״.

באירוע אחר שהתרחש בסוף השבוע, בני זוג שהגיעו לבית החולים רמב"ם בחיפה ודרשו, לפי החשד, לראות את הרופא לפני התור שנקבע להם. כשהרופא ניסה לעשות סדר במחלקה, תקף אותו הזוג.