כנס המשלחות
Stijn Smulders, eurovision.tv

14 מספר מזל? נקבע המיקום של ישראל בסדר המופיעים בגמר

בהגרלה המסורתית שנערכה בכנס ראשי המשלחות נקבע שישראל תופיע כשיר מספר 14 בגמר הגדול של האירוויזיון שיתקיים ב-18 במאי וישודר בכאן. בתוך כך נחשפה תמונת המנחים הרשמית
כאן אירוויזיון
11 במרץ 2019
14:36

כמדי שנה נערך כנס ראשי המשלחות המסורתי בעיר המארחת. הכנס שנפתח היום במלון דן פנורמה בתל אביב יימשך שלושה ימים ובמסגרתו יוצגו המרכיבים השונים של פרוייקט האירוויזיון.

ביומו הראשון של הכנס, בהנחייתו של אסי עזר מנחה האירוויזיון, קיבלו ראשי המשלחות בפעם הראשונה סקירה מצוות האירוויזיון על הצפוי להם בארץ. החל מהיכרות עם אנשי המקצוע שיסייעו למופע שלהם להדהים את אירופה, היכרות עם אנשי התוכן והיח״צ המקומיים והבינלאומיים, וכלה בסקירה של מפת האקספו ובממשקים שהגיעו עד לרזולוציות הקטנות ביותר, כדי שהכל יהיה מתואם באופן מיטבי.

בכנס, שהיה בחלקו סגור לתקשורת, הוצג גם לוח הזמנים של הפקת המופע, הכולל את ההכנות עד לרגע זה ואת מה שצפוי בהמשך. ראשי המשלחות התחלקו לקבוצות נושאיות ופגשו את המקבילים שלהם והנציגים מהמטה הבינלאומי והישראלי.

מאוחר יותר היום, ומחר, ראשי המשלחת יפגשו את אנשי המקצוע של המופע בראשות יובל כהן הבמאי לסבבי ״ספיד דייטינג״, בהם ייסגרו הפרטים בנוגע למופע ולשהות בארץ. 

בהמשך הכנס ייצאו המשתתפים לסיור באקספו תל אביב, שם תיערך התחרות, וייפגשו עם ראש העיר המארחת רון חולדאי. אחת מהאורחות המכובדות שהגיעו ליומו הראשון של הכנס היא נטע שדיברה בפני המשתתפים והציגה ביצוע שקט ל''אבניבי'' לקול תשואות הקהל.  

הצטרפו לקהילת כאן אירוויזיון בפייסבוק >>