אלישע בנאי וארבעים השודדים עם גידי גוב
יח"צ, לירן לוי

בחירות העורכים - כאן 88 | 12.3.2019

עדכון אחרון - 12.3.2019
מערכת כאן
13 במרץ 2019
09:15

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

אלישע בנאי וגידי גוב - גיבורה

מדהים כמה התגעגענו לשמוע את גידי גוב שר ואנחנו בטוחים שגם אתם. ארבע שנים חלפו מאז יצא אלבומו האחרון ולא ברור מה הוא מתכנן. לכן זה משמח מאוד שאלישע בנאי וארבעים השודדים הזמינו אותו להשתתף באלבום החדש שלהם. בכלל שיתופי פעולה בין דוריים שכאלה מוציאים לרוב את המיטב משני הצדדים וכך גם במקרה של "גיבורה".

D Fine Us - Post Truth Era Blues

היוצר תומר כץ יצא למסע בעקבות המוזיקה. הוא שכר רכב ונדד בערבות דרום ארצות הברית שם הוא פגש את הדבר האמיתי, השורשים של המוזיקה בת זמננו, האמת האבסולטית, הבלוז. מלא השראה הוא חזר לארץ והחל לעבוד על הפרויקט D Fine Us שבו הוא משלב בין המסורת העתיקה והחשובה הזו לבין הצלילים ויכולת ההפקה של המאה ה-21. Post Truth Era Blues הוא סינגל הבכורה שלו, שיר בלוז לעידן הפוסט אמת והפייק-ניוז. תפור על שנת בחירות לא?

The Black keys - Lo/Hi

הבלאק קיז חוזרים ואין מה להכביר במילים זה משמח ותמיד נהדר! חמש שנים שנים חלפו מאז אחד הצמדים המצליחים והגדולים של העשור העניקו לנו שיר חדש והנה קבלנו סינגל ראשון מאלבום תשיעי שבדרך.

Stella Donnelly – Lunch

רק לפני שנתיים הוציאה זמרת צעירה בשם סטלה דונלי אי.פי בכורה במולדתה הרחוקה אוסטרליה. השירים התגלגלו לארצות הברית והשמועה עליה התפשטה כאש בשדה קוצים. עד כדי כך שהאלבום שלה (אלבום בכורה כן?) הפך לאחד המדוברים ביותר בעת האחרונה. השיר Lunch הוא גם השיר שדונלי הכי אוהבת מהאלבום. שיר קטן על בדידות וניכור שלדבריה "נועד להיות מנוגן רק על ידי גיטרה אבל זכה להפקה הכי מורכבת שלה". צפו להתאהב.

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):

Benjamin's Brother Feat. Yael Eisenberg – Glory
Full Trunk – וואלק
Gobolino – Tell me to leave
The Paz Band – Narcotic Heart
פוטו מריאנה – ערים
רד בנד עם נינט – Can't Feel My Face
Bibio – Curls
John Mayer - I Guess I Just Feel Like
Tedeschi Trucks Band - I'm Gonna Be There
The Decemberists – Traveling On
Weyes Blood – Andromeda
Yola – Faraway Look

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)

לארכיון מדור בחירות העורכים