אנדראס הרצוג
צילום: פלאש 90

הרצוג: "מבין את הכעס של שחקנים שלא זומנו"

מאמן נבחרת ישראל בכדורגל ערך מסיבת עיתונאים לקראת פתיחת מוקדמות אליפות אירופה: "מאמין בשחקנים ששיחקו וחושב שצריך להמשיך איתם". המשחקים ישודרו בכאן 11, ערוץ היוטיוב ובכאן רשת ב
עופר חלפון
13 במרץ 2019
11:33

מאמן נבחרת ישראל בכדורגל, אנדי הרצוג, ערך היום (רביעי) מסיבת עיתונאים לקראת המשחקים הראשונים של הנבחרת במוקדמות אליפות אירופה. הרצוג ציין כי הוא מעדיף להשתמש ברוב השחקנים שהופיעו במדי הנבחרת בליגת האומות. "אני מבין את הכעס של מי שלא זומנו, אבל הבחירה הייתה משיקולים טקטיים בלבד", אמר הרצוג.

המשחקים ישודרו בכאן 11, בערוץ היוטיוב של כאן ובכאן רשת ב.

"אני מאמין בשחקנים שלי וחושב שצריך להמשיך איתם", אמר הרצוג. "אני לא רוצה לשנות יותר מדי בשני אימונים". הוא קרא לקהל להגיע ולתמוך בנבחרת: "הם חלק חשוב ביותר בדחיפה שלנו. אני זוכר כיריב שהיה קשה לשחק בישראל. לא הצלחנו כמו שרצינו, אבל נתנו הכול".

אתמול פרסם המאמן הלאומי את סגל הנבחרת לשני משחקי הבית שיפתחו את מוקדמות אליפות אירופה 2020. השוער יואב ג'רפי ממועדון ספורט אשדוד ויונתן כהן ממכבי תל אביב, זכו לזימוני בכורה למשחקים נגד סלובניה ב-21 במארס ונגד אוסטריה ב-24 במארס, שיתקיימו באצטדיון סמי עופר בחיפה. ניר ביטון ואופיר מרציאנו חזרו לסגל הנבחרת.

מוקדמות יורו 2020 | בית ז'
Infogram