רם בן ברק
צילום: יונתם זינדל, פלאש 90

רם בן ברק: "נתניהו איבד את הגבולות, הוא מסוכן לישראל"

בכיר כחול לבן התייחס לפרשת הצוללות בתכנית "הכול פוליטי": "זה מאוד בעייתי שיש סוד שאף אחד לא יודע עליו". על הביקורת כלפי חוסר הניסיון של גנץ השיב בן ברק: "גם כשנתניהו נבחר הניסיון היחידי שלו היה מכירת רהיטים ושגריר באו"ם"
הכול פוליטי
31 במרץ 2019
02:58

בכיר כחול לבן רם בן ברק תקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו אמש (שבת) על פרשת הצוללות: "נתניהו איבד את הגבולות, ואם אתה שואל אותי אני חושב שהוא מסוכן לישראל". את הדברים אמר לדב גיל-הר בתכניתו הכול פוליטי בכאן 11. 


בן ברק הדגיש את הצורך לפתוח בוועדת חקירה: "אין במדינת ישראל סוד שאף אחת מזרועות הביטחון לא יודעת עליו. מאחר ומדובר בחיי אדם וביטחון ישראל צריכה לקום ועדת חקירה בנושא". על נתניהו  הוסיף - "יש הרבה סימני שאלה בעייתיים בנוגע לאנשים המקורבים אליו שמעורבים בפרשה וגם זה שהסתירו את הידיעה שקנו ארבע צוללות". 

על הביקורת כלפי חוסר ניסיונו של יו"ר כחול לבן בני גנץ, השיב בן ברק: "אני מבטיח שבסוף הקדנציה של גנץ כראש ממשלה הוא ידע להופיע מצוין בתקשורת. גם כשנתניהו נבחר הניסיון היחידי שהיה לו היה מוכר רהיטים ושגריר באו"ם. גנץ לא לבד, יש עוד אנשים סביבו". 

בליכוד פתחו בקמפיין שנועד להציג את גנץ כאדם הסובל מבעיות נפשיות. כפי שנחשף במהדורת "השבוע" בכאן 11 - קמפיין זה תוכנן מראש והיה אמור לצאת לדרך זמן קצר לפני הבחירות. בפועל הקמפיין יצא לאחר הריאיון שהעניק גנץ בשבוע שעבר ליונית לוי, בו גמגם.