פרץ

קובי פרץ עם שיר חדש - והתייחסות ראשונה לתביעה נגדו מצד האמרגן שלו לשעבר

הזמר הוציא הבוקר שיר חדש בשם "בלתי נשכחת" והגיב לראשונה על הסכסוך עם האמרגן שלו מאיר נחמני שתובע אותו: "לא עבר חתול שחור, אני חושב שתם עידן האמרגנים"
תרבות הערב
31 במרץ 2019
20:33

הזמר קובי פרץ הוציא הבוקר (ראשון) שיר חדש בשם "בלתי נשכחת" מתוך האלבום ה-12 שלו והגיב לראשונה על התביעה הכספית של מאיר נחמני, מי שהיה האמרגן שלו בשמונה השנים האחרונות. "הוא לא חסר לי", אמר פרץ בריאיון לוורד יפתחי גרין בתכנית "תרבות הערב" בכאן רשת ב.

האזינו לריאיון המלא עם הזמר קובי פרץ

לדברי פרץ, ההחלטה לנתק את הקשר העסקי עם נחמני התקבלה מיד כשהשתחרר מהכלא ולא נבעה מסכסוך שהתגלע ביניהם: "לא עבר שום חתול שחור. אני חושב שתם עידן האמרגנים, הרבה זמרים עשו את זה לפני ועשו את זה יפה מאוד. ביום שהשתחררתי אמרתי שאני יודע שאני לא רוצה להמשיך עם אמרגנים ולא עם מנהלים".

הסיבה לניתוק קשרי העבודה לדברי פרץ נעוצה ברצון שלו להפוך את העסק למשפחתי: "גם ככה אני משקיע את כל מה שאני עושה מכספי, מהחברה שלי. אני רוצה לעשות את העסק הזה שיהיה העסק שלי, שלך אשתי וילדיי".

נחמני הגיש נגד קובי פרץ תביעה כספית על סך 3.7 מיליון שקל בטענה שפרץ הודיע לו כי עליו להפסיק לייצגו לאלתר, תוך שהוא מותיר, לטענת נחמני, חוב כספי כלפיו של מעל למיליון דולר. יחד עם זאת פרץ שלל בתוקף את הדברים והסביר: "מאיר נחמני תבע את קובי פרץ רק בגלל דבר אחד, בגלל שעזבתי אותו. גם ככה אני לא חייב לו כלום, אם כבר הוא חייב לי ויש לי לזה אסמכתאות".

על האפשרות שנחמני יחסר לו פרץ הגיב בשלילה: "ממש לא והמבין יבין". יחד עם זאת ציין כי הוא מעריך את מה שנחמני עשה למענו בעבר. "אני מעריך ומודה על כל מה שנחמני עשה בשבילי, עשינו אחד בשביל השני".

את המילים לשיר החדש "בלתי נשכחת" כתבו נוי פדלון ורובי פאייר. על תהליך בחירת השירים שלו כזמר אמר: "אני מקשיב לשיר, אפילו לא כל השיר, בית פזמון ואם אני מתחבר אליו. אני פחות כותב, אם כבר אני יותר מלחין לעצמי".