בנימין נתניהו

נתניהו: "ידיעות אחרונות המציא את עלילת הבוטים - פייק תחקיר"

רה"מ כינס מסיבת עיתונאים בעקבות תחקיר עיתונאי, שקבע כי מופעל מערך בוטים שאמור להשפיע על דעת הקהל לטובת, ותקף את גנץ ולפיד: "הייתי בטוח שזו מתיחה של אחד באפריל. לגנץ ולפיד צבא שלם של בוטים". קודם לכן אמר גנץ בנושא: "יש פה ניסיון לגנוב את הבחירות"
מיכאל שמש
01 באפריל 2019
16:26
עודכן ב 17:00

ראש הממשלה בנימין נתניהו קיים היום (שני) מסיבת עיתונאים "תחקיר הבוטים" שפורסם ב"ידיעות אחרונות" וב"ניו יורק טיימס". נתניהו תקף את ראשי כחול לבן בני גנץ ויאיר לפיד: "עיתון הבית של לפיד גנץ  - 'ידיעות אחרונות' המציא את עלילת הבוטים, פייק תחקיר. אני הייתי בטוח שזו מתיחה של אחד באפריל".


נתניהו הוסיף: "הם לא מוכנים לקבל שאזרחי ישראל תומכים בליכוד ובי. בעזות מצח ובהתנשאות הם פשוט משקרים. הליכוד היא המפלגה היחידה שלא מפעילה בוטים. גנץ ולפיד לא מסתפקים בכל הבוטים שיש להם בתקשורת, יש להם צבא שלם של בוטים. הליכוד מגיש תביעה בעניין הזה".

על פי התחקיר, מופעל מערך בוטים נרחב שאמור להבטיח את זכייתו של בנימין נתניהו בבחירות. יו"ר כחול לבן בני גנץ אמר במסיבת עיתונאים שכינס מוקדם יותר היום: "יש פה נסיון לגנוב את הבחירות. יש כאן שיטה של שקרים, בית הקלפים של נתניהו קורס עכשיו". עוד קודם לכן הגישו אנשי המפלגה תלונה במשטרה בנושא".


גנץ הוסיף: "אני דואג למדינת ישראל, כי נתניהו קם הבוקר ולא חושב על החינוך או התחבורה. הוא לא חושב עליכם. רק על עצמו". שותפו להנהגת המפלגה יאיר לפיד המשיך במתקפה: "נתניהו ואנשיו ירדו מהפסים. זה מה שאנחנו למדים מהתחקיר בידיעות. האיש הזה לא מפסיק להתבכיין ולא מפסיק לרמות. הוא מנסה לגנוב את הבחירות. נמאס לו מזה דהוא בכלל צריך לעמוד לבחירות חופשיות".