עדי ביטי

עדי ביטי בסינגל ראשון מאז חשיפת החשדות נגד אביה

כוכבת הפופ מוציאה סינגל שבו היא מספרת על כל הקשיים לאחר שתיקה ארוכה בעקבות הפרשה שבה אביה נחשד בעבירות מין בעשרות קטינות. בריאיון לכאן רשת ב היא מספרת: "השיר מסכם בצורה מעולה את העולם"
תרבות הערב
01 באפריל 2019
20:36

"הם מנסים בכוח לרסק לי את הכנפיים": כוכבת הפופ בת ה־17, עדי ביטי, הוציאה אמש (ראשון) סינגל חדש אחרי שתיקה מאולצת של שנה בעקבות חשיפת הפרשה שבמסגרתה נחשד אביה בעבירות מין בעשרות נערות. בריאיון לורד יפתחי גרין בתוכנית "תרבות הערב", בכאן רשת ב, היא מספרת: "השיר מסכם בצורה מעולה את השנה האחרונה, ובכלל, את העולם הזה".

האזינו לסינגל החושפני של עדי ביטי, "הם אומרים לי":

את המילים לשיר האישי כתב נועם חורב. הזמרת מספרת על תהליך היצירה: "תמיד יש אנשים שירימו גבה. אני תמיד נוכחת בתהליך הכתיבה וההלחנה של השיר - אבל כאן קרה משהו מיוחד. מי שהפיק את השיר זה חן מצגר, מי שעשה את השירים הראשונים שלי בגיל 13. תמיד שמרנו על קשר ותמיד אהבתי אותו. לפני חצי שנה הוא סימס לי ואמר שחורב כתב שיר שהוא חושב שיתאים לי. ובאמת - הוא ממש הוציא לי את המילים מהפה".

על השנה המורכבת בעקבות פרשת אביה היא מספרת: "למרות הכול עבדתי בשנה האחרונה, אבל מבחינה אישית לקחתי צעד אחורה. זה עשה לי טוב באיזשהו מקום. אם לא הייתי עושה שום דבר אז היה לי יותר קשה. באיזשהו מקום לקחתי לעצמי ספייס לחשוב מה אני רוצה לעשות ואיך אני מתקדמת מפה - אם לא הייתי עושה שום דבר זה היה מקשה עליי".

לריאיון המלא עם כוכבת הפופ בתוכנית תרבות הערב בכאן רשת ב:

ביטי בת ה־17 מספרת על ההתבגרות והרצון לפנות לקהל בוגר: "השיר הזה הוא יותר בוגר. אני עוד חודשיים חוגגת 18 והקהל מכיר אותי ממש מגיל כלום. הם רואים אותי משתפרת ומתבגרת ואיך אני עובדת קשה. אם אתה עושה את מה שאתה אוהב ומוכן לעבוד קשה - אז זה לגמרי שווה את זה. אני לא מתחרטת על שום דבר שעשיתי".

על החלום הבא שלה מספרת ביטי: "החלום שלי זה לעשות מוזיקה בחו"ל. אפילו סרט הוליוודי. אבל קודם מתחילים פה, בישראל".