סטורי
Shutterstock

אירוויזיון 2019 | היכונו! הוולוגרים באים

חטיבת הדיגיטל של כאן ופייסבוק ישראל יגייסו ויכשירו וולוגרים שיעלו סטוריז בשבוע האירוויזיון. צוות השותפויות התקשורתיות הגלובלי של פייסבוק יגיע לישראל להיפגש עם הוולוגרים ולהדריך אותם
כאן אירוויזיון
02 באפריל 2019
12:08

מוכנים לראות את האירוויזיון כפי שהוא טרם נראה בעבר?
חטיבת הדיגיטל של כאן ופייסבוק ישראל יוצאים במהלך ייחודי משותף במסגרתו יגוייסו ויוכשרו כ-20 וולוגרים לשידור סטוריז במהלך שבוע האירוויזיון.

הוולוגרים שייבחרו לפרויקט יעלו סטוריז בפייסבוק ואינסטגרם, מכל האירועים המרכזיים ברחבי תל אביב: מתחם היורו-ווילג', יורו קפה וכמובן באקספו ובאירוויזיון עצמו, ויעניקו זווית ייחודית ובלתי אמצעית לקראת האירוע הענק שישודר בכאן 11.

כחודש לפני האירוויזיון, יגיע לישראל צוות השותפויות התקשורתיות הגלובלי של פייסבוק לפגוש את הוולוגרים ויחד עם כאן הם יקיימו עבור הוולוגרים סדנה מקצועית, שתקנה כלים עדכניים ליצירת סטוריז ובניית סיפור למשפיענים ומובילי הדעה המרכזיים שיבחרו להוביל את שבוע הסטוריז הגדול של האירוויזיון. הוולוגרים יקבלו גישה לאירועים ומתחמים מיוחדים של האירוויזיון משם הם יעלו את הסטוריז שלהם בעברית ואנגלית וישתפו בפלטפורמות הדיגיטליות של 'כאן' ובפלטפורמות של תאגיד השידור האירופאי, ה-EBU.

עקבו כבר עכשיו אחרי האינסטגרם שלנו 

מלך ונדב רואים את אירוויזיון 2018 דרך העיגול של הסטורי 


אלעד טנא סמנכ"ל הדיגיטל בכאן: "שיתוף הפעולה עם פייסבוק הוא המשך טבעי לפעילות הדיגיטלית הענפה של כאן בכלל ובפייסבוק בפרט. אנחנו רואים בסטוריז פלטפורמה בפני עצמה בעלת מאפיינים ייחודיים כגון מידיות ואותנטיות, ושיתוף הפעולה עם הוולוגרים יאפשר למיליוני גולשים בישראל ומסביב לעולם לצפות באירוויזיון כפי שהוא לא נראה בעבר ולהרגיש קרובים מתמיד".

עדי סופר תאני, מנכ"לית פייסבוק ישראל: "שיתוף הפעולה עם כאן מהווה הזדמנות להגיע למיליוני אנשים מחוץ לישראל, שיוכלו להתוודע ולהכיר את ישראל דרך עיניהם של שגרירי רשת מובילים. יותר ויותר אנשים הפכו את הסטוריז לכלי המועדף עליהם, ועם למעלה ממיליארד סטוריז שמשותפים מדי יום על גבי הפלטפורמות השונות של פייסבוק ברחבי העולם הרי שההשפעה של הסטוריז היא עצומה. אנו שמחים על ההזדמנות לתמוך באירוויזיון את הכלים והידע הנדרש לשגרירי הרשת כך שיוכלו לשתף דרך הסטוריז את החוויה העוצמתית והאישית שלהם מאחד האירועים הגדולים והמרגשים שידעה ישראל בשנים האחרונות".

הצטרפו לקהילת כאן אירוויזיון בפייסבוק >>

עוד אירוויזיון 2019 >>