מצבה של נחמה ריבלין מוגדר יציב; עדיין מונשמת ומורדמת

אחרי ההידרדרות במצבה, בבית החולים בילינסון עדכנו כי עבר על רעיית הנשיא "לילה שקט". ריבלין בדרכו מקנדה לישראל: "עומד בקשר עם בית החולים באופן רציף"
הדס גרינברג
03 באפריל 2019
07:51

מצבה של רעיית נשיא המדינה, נחמה ריבלין, מוגדר יציב והיא עדיין מונשמת ומורדמת במחלקת הטיפול הנמרץ. כך נמסר הבוקר (רביעי) בעדכון מטעם בית החולים בילינסון, שם היא מאושפזת לאחר ההידרדרות שחלה במצבה.

בהודעה מבית הנשיא הבוקר נאמר: "לילה שקט עבר על נחמה ריבלין ומצבה מוגדר יציב. היא מונשמת ומורדמת בטיפול נמרץ לב חזה בבית החולים בילינסון". על רקע קיצור ביקורו בקנדה, נמסר עוד כי הנשיא ריבלין "עושה את דרכו ארצה ועומד בקשר עם בית החולים באופן רציף".

אמש חלה הידרדרות פתאומית במצבה של ריבלין, בעקבות קוצר נשימה חריף על רקע לבבי. בשל כך, הנשיא החליט לקצר את ביקורו בקנדה על מנת לשהות לצדה. ראש ממשלת קנדה, ג'סטין טרודו, צייץ בחשבון הטוויטר שלו כי מחשבותיהם של הקנדים נתונות לבני הזוג ריבלין והם מאחלים להחלמתה של רעיית הנשיא.


לפני כשלושה שבועות עברה ריבלין ניתוח השתלת ריאה בשל מחלת פיברוזיס ריאתי שממנה סבלה בשנים האחרונות, ולאחר שבוע עברה ניתוח נוסף.  את הריאה קיבלה מיאיר יחזקאל חלבלי בן 19, שטבע באילת.