הוולוגרים בתמונה קבוצתית
כאן

אירוויזיון 2019 | פרוייקט הוולוגרים הגדול יצא לדרך

הכירו את STORYVISION, שיתוף פעולה ייחודי בין כאן ופייסבוק, שיאפשר למאות מיליוני גולשים באירופה לחוות את האירוויזיון בדרך חדשה. במסגרת הפרויקט יעלו וולוגרים סטוריז בלעדיים מאירועי ומתחמי האירוויזיון לאורך כל שבוע התחרות
כאן אירוויזיון
14 באפריל 2019
10:12

את אירוויזיון 2019 תוכלו לראות כפי שהוא לא נראה בעבר. הכירו את ''סטוריויז'ן" (STORYVISION), שיתוף פעולה מיוחד של כאן ופייסבוק במסגרתו גוייסו כעשרים וולוגורים לסיקור התחרות. הוולוגורים יקבלו גישה לאירועי ומתחמי האירוויזיון ומשם הם יעלו את הסטוריז שלהם, בעברית ובאנגלית, לפלטפורמות הדיגיטליות של כאן ושל האירוויזיון.  

הבוקר, לקראת הפרוייקט, הוזנקה סדנה מקצועית בת יומיים במסגרתה יכירו הוולוגרים זה את זו, ירכשו כלים מקצועיים עדכניים ליצירת סטוריז ויצפו בהרצאות בנושאים שונים: כיצד לעמוד מול המצלמה ולספר סיפור, כלים חדשים של אינסטגרם, שימוש נכון בהאשטאג, טיפים ליצירת וולוג מצליח ועוד. את יומה הראשונה של הסדנה יחתום יזהר כהן, אגדת אירוויזיון והזוכה הישראלי הראשון, שיגיע כדי להעניק השראה ולספר על הזכייה בתחרות, לפני עידן הדיגיטל.

אירוויזיון 2019 כבר עכשיו באינסטגרם שלנו 

עדי סופר תאני, מנכ"לית פייסבוק ישראל: "האירוויזיון הוא אולי אחד האירועים הבינלאומיים הכי משמעותיים שקיימים שבהם כולנו מרגישים מחוברים. מעל 40 מדינות עם גאוות יחידה, אנחנו מכירים את השירים שייצגו אותנו לאורך השנים, אנחנו באופן טבעי מתחברים למי שמייצג אותנו כל שנה ולכל אחד מאיתנו יש תחושה שזה גם קצת אירוע אישי שלו. לכן, לקחנו אנשים מאוד מגוונים שיספרו את הסיפור הישראלי, עם הרבה צבע ועומק, כל אחד מהם מספר סיפור באופן אחר וביחד נבנה פה סיפור גדול. אתם לא רק מספרים את הסיפור של האירוויזיון, אלא גם מספרים את הסיפור של ישראל." 

צילום: כאן

אלעד טנא, סמנכ"ל דיגיטל בכאן: ''אנחנו בחטיבת הדיגיטל של כאן מאוד אוהבים להגיע לאירועים גדולים כמו המונדיאל והאירוויזיון ולהצטיין בהם, לא רק בהיקף הפעילות והתוכן, אלא גם בצורה – אנחנו תמיד מחפשים את הדבר שעוד לא היה, הדבר שטרם נראה כמותו, את הניצוץ. יחד עם העובדה שב-2019 תוכן חייב להגיע ממקום אישי ומקורי, מהלך כמו הסטוריויז'ן הוא כמעט מתבקש.'' 

צילום: כאן

הצטרפו לקהילת כאן אירוויזיון בפייסבוק >>

עוד אירוויזיון 2019 >>