אירוויזיון

הזדמנות אחרונה לתפוס מקומות: סבב מכירה שני לכרטיסי האירוויזיון יוצא לדרך

במסגרת סבב המכירה הנוכחי, יוצעו למכירה כרטיסים במחירים מיוחדים לחזרות הגנרליות של חצאי הגמר החל מ-200 ש"ח בנוסף לכרטיסי גרין רום VIP עבור אירוע הגמר. כל הפרטים בפנים
מערכת כאן
16 באפריל 2019
15:54

קריאה אחרונה למי שעדיין לא הבטיח לעצמו מקומות לאירוע הגדול של השנה: הערב (ג')  נפתח הסבב השני של מכירת הכרטיסים הרשמית לאירועי אירוויזיון 2019. כרטיסים זמינים לרכישה דרך אתר האינטרנט של "לאן", חברת הכרטיסים הרשמית של האירוויזיון. 

במסגרת סבב המכירה הנוכחי, יוצעו למכירה כרטיסים במחירים מיוחדים לחזרות הגנרליות של חצאי הגמר (החל מ-200 ש"ח) וכרטיסי גרין רום VIP לאירוע הגמר.

בין האמנים אשר יקחו חלק בשלושת מופעי האירוויזיון: נטע ברזילי, דנה אינטרנשיונל, הפרויקט של עידן רייכל, להקת "שלוה", יזהר כהן והפיינליסטים הגדולים של האירוויזיון - מונס, קונטציה, אלני וורקה יבצעו בנאמבר חד פעמי יחד עם גלי עטרי לשיר הללויה, השיר שהביא לירושלים את ניצחון הדאבל ב- 1979.

אירוויזיון 2019 | הכי קרוב שאפשר >>

השנה ימכרו כרטיסים ל- 9 מופעים: אירוע הגמר, שני חצאי הגמר, ושתי חזרות לכל מופע. בנוסף, לכל שלושת המופעים המרכזיים יוצעו כרטיסי VIP באזור הגרין רום (ביתן 1) המציע חגיגת אירוויזיון מושלמת ליד המשלחות והמנחים, עם צפייה במסכי ענק, אוכל ושתיה חינם וכן ערכת מתנה ממותגת של האירוויזיון.

·פרטים נוספים על חלוקת כרטיסי חיילים לחזרה הגנרלית יתפרסמו בקרוב.

·איגוד השידור האירופי משתף פעולה עם הפדרציה הצרכנית Ticket Check, כך שלוגו הפדרציה באתר הוא הסימן לכך שמדובר באתר הרשמי לקניית הכרטיסים. באיגוד השידור האירופי וב"כאן" ממליצים לרכוש כרטיסים רק מהאתר הרשמי. 

לרכישת כרטיסים לאירוויזיון 2019 באתר הכרטיסים "לאן"

אירוויזיון 2019 ישודר בכאן, תאגיד השידור הישראלי, ב-14, 16 ו-18 במאי בערוץ כאן11 ובדיגיטל.

עוד אירוויזיון 2019 כאן >>

הצטרפו לקהילת כאן אירוויזיון בפייסבוק >>