בריטני ספירס
צילום: אי-פי

בריטני ספירס מגיבה לשמועות: "מנסה לקחת רגע לעצמי"

כוכבת הפופ הגיבה לדיווח על כך שאושפזה בבית חולים לבריאות הנפש. היא פנתה למעריציה באינסטגרם ואמרה בסרטון: "המשפחה שלי עוברת תקופה קשה". היא הוסיפה: דברים פשוט יצאו מכלל שליטה
מערכת כאן חדשות
24 באפריל 2019
11:40

כוכבת הפופ בריטני ספירס הגיבה הלילה (רביעי) לדיווחים על כך שאושפזה במוסד לבריאות הנפש, בעקבות מצבו הבריאותי של אביה. היא העלתה סרטון לחשבון האינסטגרם שלה שבו פנתה למעריציה ועדכנה אותם כי היא רק "מנסה לקחת רגע לעצמה", והוסיפה שהיא זקוקה לקצת פרטיות כדי להתמודד עם המצב המשפחתי.

View this post on Instagram

I wanted to say hi, because things that are being said have just gotten out of control!!! Wow!!! There’s rumors, death threats to my family and my team, and just so many things crazy things being said. I am trying to take a moment for myself, but everything that’s happening is just making it harder for me. Don’t believe everything you read and hear. These fake emails everywhere were crafted by Sam Lutfi years ago... I did not write them. He was pretending to be me and communicating with my team with a fake email address. My situation is unique, but I promise I’m doing what’s best at this moment 🌸🌸🌸 You may not know this about me, but I am strong, and stand up for what I want! Your love and dedication is amazing, but what I need right now is a little bit of privacy to deal with all the hard things that life is throwing my way. If you could do that, I would be forever grateful. Love you ❤️❤️❤️

A post shared by Britney Spears (@britneyspears) on

"רק מעדכנת את אלו שהיו מודאגים לגביי. המשפחה שלי עוברת תקופה קשה לאחרונה. הייתי זקוקה לזמן לקצת זמן להתמודד עם הכל", אמרה ספירס בסרטון. "אל תדאגו, אני עוד אחזור בקרוב".

בפוסט שנלווה לסרטון כתבה הכוכבת: "דברים פשוט יצאו מכלל שליטה. יש שמועות של איומים על חיי המשפחה והצוות שלי. כל כך הרבה דברים מטורפים נאמרו. אני רק מנסה לקחת רגע לעצמי, אבל כל מה שקורה מקשה עליי. אל תאמינו לכל מה שאתם קוראים ושומעים".

מוקדם יותר החודש דווח כי ספירס התאשפזה בבית חולים לבריאות הנפש. היא פרסמה באינסטרגם שלה תמונה בה נכתב: "תתאהבו בלטפל בעצמכם, בנפש, בגוף וברוח". בחודש ינואר לקחה הזמרת פסק זמן מהופעותיה בלאס וגאס, בגלל מצבו הבריאותי של אביה, שאושפז וכמעט מת.