איילת שקד

ראש המועצה האזורית שומרון לשקד: תתפקדי לליכוד

יוסי דגן לשקד: "איילת, לא סיימת את תפקידך ההיסטורי. עם ישראל זקוק לך". שקד אמרה בתגובה - "עשינו דברים גדולים יחד ונמשיך לעשות דברים גדולים יחד"
כרמל דנגור
25 באפריל 2019
06:19

ראש המועצה האזורית שומרון יוסי דגן קרא אמש (רביעי) בערב הנהגות יישובי השומרון לשרה איילת שקד להתפקד לליכוד. "איילת, לא סיימת את תפקידך ההיסטורי. עם ישראל זקוק לך. אני קורא לך להתפקד לליכוד ולהמשיך את פועלך", אמר דגן.


שקד אמרה בתגובה: "עשינו דברים גדולים יחד ונמשיך לעשות דברים גדולים יחד". השרה סרבה להתייחס למהלכים פוליטיים עתידיים ואמרה כי טרם החליטה מה תעשה בהמשך. בערב היו נוכחים גם השר חיים כץ מהליכוד, חבר הכנסת עודד פורר מישראל ביתנו ויושבי ראש של יישובים.

בהתייחסותה לתוכנית טראמפ אמרה שקד כי "טראמפ חבר גדול של ישראל". לדבריה, הנשיא וצוותו הם הממשל האוהד ביותר שהיה לישראל מעולם. למרות זאת הדגישה שקד כי "גם עבור חברים לא נחלק את ארץ ישראל".

דגן הוא אחד הפוקדים הגדולים לליכוד, ונחשב לאחת הדמויות המשפיעות במפלגת השלטון. שר העבודה והרווחה חיים כץ אמר בכינוס: "הגיע הזמן שנחיל את החוק הישראלי ביהודה ושומרון, זו זכותנו ההיסטורית וחובתנו למתיישבים שמגשימים את החזון הלאומי של העם היהודי. אמשיך ואפעל לחיזוק ההתיישבות בכל האמצעים שיעמדו לרשותי".

חבר הכנסת פורר אמר: "ההתיישבות היא אבן יסוד של החזון הציוני. המטרה שלנו היא להביא עוד מיליון עולים למדינת ישראל שרבים מהם יעלו ליהודה ושומרון". דגן סיכם ואמר - "אין לנו את הפריבילגיה, להתעסק בניואנסים של מפלגות ובהתחשבנויות. תפקידנו לבנות את השומרון, וכך נעשה. כולנו כאן כאיש אחד. איש איש ממקומו. ארץ ישראל מחכה לנו".