אביגדור ליברמן
צילום: פלאש 90

ישראל ביתנו: לא נקיים יותר פגישות מו"מ עם הליכוד

במפלגה של אביגדור ליברמן מצפים למסר מהליכוד לפיו כל הדרישות של ישראל ביתנו התקבלו. ח"כ יוליה מלינובסקי: "זה לא אולטימטום"
זאב קם
14 במאי 2019
07:52

בישראל ביתנו החליטו שלא לקיים יותר פגישות משא ומתן כלשהן עם הליכוד. אתמול, בישיבת סיעת ישראל ביתנו, הודיע יו"ר המפלגה אביגדור ליברמן שהוא עצמו לא ייפגש יותר עם ראש הממשלה בנימין נתניהו בעניין המו"מ הקואליציוני.


אבל עכשיו החליטו במפלגה שגם צוותי המשא ומתן עצמם לא ייפגשו יותר. למעשה, בישראל ביתנו מפסיקים הבוקר את המו"מ הקואליציוני עם הליכוד. מכאן והלאה, כך טוענים במפלגה, יש רק אופציה אחת - קבלת מסר מהליכוד ובו אמירה שכל הדרישות ישראל ביתנו מתקבלות. כל עוד זה לא יקרה, לא יתחדש המשא ומתן ולא יתקיימו פגישות של הצוותים.

האזינו לראיון של ח"כ יוליה מלינובסקי לאריה גולן 

ח"כ יוליה מלינובסקי התייחסה בכאן רשת ב' לדרישות של ישראל ביתנו, הכוללות בין היתר מעבר להכרעה בעזה וקבלת ראשות ועדת הפנים של הכנסת. לדבריה: "אנחנו לא איבדנו שום פרופורציות. לפעמים יש את המומנטום. כל הכוכבים הסתדרו כמו שהם מסתדרים וזה המצב. זה הדברים החשובים לנו ואנחנו לא נכנסים לסוגיות אחרות. אנחנו לא אוניברסליים שיש לנו דעה על כל דבר. זה 'אני מאמין' שלנו, של מפלגת ישראל ביתנו. על זה הלכנו לבחירות ועל זה אנחנו לא נוותר".