לוסי איוב
צילום: עידו איזק

"כשהרגשנו את הקהל הכול נרגע": החוויות של לוסי איוב מהאירוויזיון

בריאיון ל"חדשות הלילה" סיפרה המנחה הצעירה על חודשי העבודה הרבים לקראת תחרות הזמר, ועל העובדה שהפכה לפנים מוכרות בכל בית בישראל, אך משום מה עכשיו חוששים לגשת אליה ברחוב
חדשות הלילה
04 ביוני 2019
00:01

מנחת האירוויזיון ומגישת כאן דיגיטל, לוסי איוב, סיפרה הערב (שני) בריאיון ראשון ובלעדי לרומי נוימרק ב"חדשות הלילה" על חודשי העבודה הרבים לקראת תחרות הזמר ועל העובדה שהפכה לפנים מוכרות בכל בית בישראל. איוב סיפרה כי "היו המון רגעים משמעותיים, אחד שאני זוכרת הוא לאחר ההופעה של נטע, ואנחנו יודעים שתוך דקה הדלתות אמורות להיפתח ואנחנו על הבמה. כשהדלתות נפתחו וראינו את הקהל הכול נרגע - זה היה כמו פאזל מטורף של אלפי חלקים שנופל למקום - הרגשה מדהימה".

עוד סיפרה המנחה הצעירה, שעל אף שהתייחסו והביעו ביקורת על כך שאמרה "מרחבא", שלום בערבית, "זה לא היה 'ביג דיל' - היה ברור שזה צריך להאמר. ברור שיש משמעות לכל מילה, אני לא יודעת כמה צריך לעשות מזה 'ביג דיל' - זה שזה לא עובד חלק באוזן - זו הבעיה".

"לפני האירוויזיון ניגשו אלי יותר אנשים ברחוב, כי הכירו אותי מהדיגיטל וה'פואטרי סלאם', אבל עכשיו חושבים פעמיים", הסבירה איוב על אחד השינויים שעברו עליה כחלק מתחרות הזמר. "בפרספקטיבה של שבועיים, אני לא חושבת שאפשר לצאת בהכרזות גדולות, קשה להגיד שהחיים משתנים - כרגע מרגיש שלא. אבל יש יותר הזדמנויות קונקרטיות ולא רק פנטזיות".