תיעוד תקיפת הקשיש בקריית גת

אישום: צעיר תקף באלימות קשישים ברחובות קריית גת

נתנאל אהרון אסרף בן ה-23 מואשם כי תקף בבעיטות ואגרופים מבוגרים בגילאי 69 עד 80 בהם נתקל ברחוב בקריית גת. בחקירתו טען כי הוא זה שהותקף על ידי הקשיש
אסף פוזיילוב
12 ביוני 2019
15:19

המשטרה הגישה היום (רביעי) כתב אישום ובקשת מעצר עד תום ההליכים לבית המשפט באשקלון נגד נתנאל אהרון אסרף, תושב קריית גת בן 23, בעקבות תקיפת קשישים בעיר. על פי כתב האישום, אסרף היכה קשיש בן 80 שיצא לזרוק זבל על לא עוול בכפו, הפיל וגרר אותו ברחוב וגרם לו חבלות בכל חלקי גופו. שבועיים קודם לכן, הוא היכה ללא סיבה קשישה נוספת באלימות קשה באגרופים ובעיטות לפנים.

אסרף נעצר ביום ראשון האחרון בעקבות דיווח כי היכה את הקשיש בן ה-80. בעת הגעת השוטרים למקום, ולאחר תחקור קצר של הקשיש שהותקף בו מסר תיאור של התוקף, החלו השוטרים בסריקות אחריו. תוך כדי הסריקות, ניגשה קשישה נוספת בת 69 לשוטרים וסיפרה להם כי ערב לפני כן הותקפה אף היא על ידי החשוד לאחר ששאל אותה "מה נשמע רוסיה, הכל בסדר?". היא הצביעה על מקום מגוריו, אליו הגיעו השוטרים.

בסריקה בבניין אותר החשוד בדירתו והוא נעצר והועבר לחקירה בתחנת המשטרה בעיר. בחקירתו טען בפני השוטרים כי הוא זה שהותקף על ידי הקשיש. מעצרו הוארך בצאת חג השבועות בבית המשפט במספר ימים נוספים, במהלכם התייצבה במשטרה קשישה שלישית, בת 77, כשהיא מסתייעת בהליכון ודיווחה כי גם היא נפלה קורבן לאלימות של החשוד לפני כשבועיים.