המכות בבית הפנקייק
צילום מסך

החשוד בתקיפה בבית הפנקייק ישהה לילה נוסף במעצר

בית המשפט שחרר את החשוד, בן ה-36 מחדרה, למעצר בית אך נעתר לבקשת המשטרה לעכב את שחרורו כדי להגיש ערר. פרקליטו של החשוד טען: "אם האירוע לא היה מתוקשר וויראלי המשטרה לא הייתה מבקשת את מעצרו"
הדס גרינברג
17 ביוני 2019
13:48
עודכן ב 16:03

החשוד בתקיפה בבית הפנקייק ישהה לילה נוסף במעצר. בית משפט השלום בפתח תקווה שיחרר היום (שלישי) את החשוד בתקיפה בקניון אם הדרך למעצר בית, אך נענה לבקשת המשטרה לעכב את שחרורו עד מחר לצורףך הגשת ערר על ההחלטה לשחררו למעצר בית. 


"אין מחלוקת בשלב זה כי האירוע הסלים לכדי תקיפה של אחת העובדות וזריקת כסאות באוויר", אמרה השופטת אליאנא דניאלי. "אין חולק על חומרתו של האירוע, שעה שהחשוד התעקש לקבל שירות וגרם בהתנהלותו להטלת מורה. לחובת החשוד תשע הרשעות קודמות וההרשעה האחרונה הינה מלפני עשור. התרשמתי כי בני משפחתו של החשוד תשמור עליו בעת מעצר בית״.

המשטרה הציגה בפני השופטת את הסרטון המתעד את התקיפה שאירעה בסוף השבוע, וטענה: "החשוד היכה נמרצות את העובדים בבית העסק, בעקבות כך שסירבו לתת לו לשבת בשולחן מכיוון שלא הגיע תורו".

סנגורו של החשוד בן ה-36 מחדרה, עו"ד שי לוי, טען: "כשהגיעה המשטרה לביתו עצרו אותו לפני חקירה, וזאת בניגוד לחוק. לא נגבו גרסאות, ומתייחסים לזה במדד הרייטינג. מדובר באירוע שאינו בחומרה יתרה. אם היה מדובר באדם מסוכן מאוד היו מגיעים אליו מיידית, והיו צריכים להוציא צו למאסרו. אם האירוע לא היה מתוקשר וויראלי המשטרה לא הייתה מבקשת את מעצרו".

בעדותו במשטרה אמר החשוד: ״הייתי בים עם חברים ומשם הגענו למקום, אני מודה שהיה ויכוח עם המלצרית על המקום, אבל בטעות נתתי לה מכה ומשם התחילה קטטה עם אנשי המקום. אני הגנתי על עצמי, זה היה רק הגנה עצמית".

תגיות:
קטטה