מכבי עירוני ציון שדרות

הכירו את קבוצות הליגה | מכבי עירוני ציון שדרות

בעקבותה התפרקותה של היריבה העירונית, היא הפכה לקבוצה המייצגת של העיר השדרות ונלחמת על הצלחתה בליגות הנמוכות | כאן מכירים
מערכת כאן
27 ביוני 2019
12:36

קבוצת מכבי שדרות הוקמה לראשונה ב-1966, והייתה לאחות הקטנה של הקבוצה הבכירה יותר, הפועל שדרות, אך לאחר שבע שנים בליגה ג' הקבוצה התפרקה. בעקבות פירוקה של הפועל שדרות ב-1992, הוחלט להקים מחדש את מכבי שדרות, הפעם כקבוצה עירונית שתייצג את כלל תושבי העיירה, שהוכרזה כעיר ב-1996.

כיום מכבי עירוני ציון שדרות היא הקבוצה המייצגת את העיר שדרות. והיא קרויה על שמו של גדול כדורגלני העיר ציון עזרן, שנחשב לסמל הקבוצה משנות ה-70 עד תחילת שנות ה-90,  ונפטר בשנת 2009  אחרי מאבק ממושך במחלת ניוון שרירים.

שחקני מכבי שדרות חוגגים אחרי משחק מול הפועל אשדוד

בעבר שיחקה הקבוצה במדים צהובים, אך בשנת 2018 הושק לוגו חדש למועדון, והוחלט להתאים את צבע המדים למיתוג העירוני לאצטדיון טוטו שדרות שנחנך באותה שנה. מאז משחקת הקבוצה בירוק ולבן ואוהדי הקבוצה מלווים אותה בכל משחק באצטדיון החדש. בעונת 2018/2019 שיחקה הקבוצה בליגה ב' דרום ב' והייתה מרחק ניצחון מעלייה היסטורית לליגה א'.

הסדרה עוקבת אחרי סיפורו של אבי פרץ, מאמן מכבי שדרות שמחלק את זמנו בין עבודתו בדוכן האבטיחים שלו ובין אימון הקבוצה. הוא חולם להצליח עם קבוצת נעוריו ולהגיע הכי רחוק שאפשר, אך מתמודד עם הקשיים של קבוצה בהישרדות, כשבמקביל נאלץ לטפל באביו הסעודי.

ליגה ג' | הכירו את קבוצות הליגה

מכבי עירוני אשדוד | מכבי עירוני ציון שדרות | בני מושירפה-ביאדהמ.ס בני ממב"ע הגולן