אלביס פרסלי
צילום: גטי אימג'ס

אחרי פרדי מרקורי ואלטון ג'ון: החל המרוץ לגילומו של אלביס פרסלי

כמעט שנה חלפה מאז הוכרז על הפקת סרט אודות מלך הרוקנרול, אך טרם נבחר שחקן שיגלם אותו על המסך הגדול. ב"הוליווד ריפורטר" מדווחים כי חמישה שחקנים מועמדים לתפקיד
מערכת כאן חדשות
02 ביולי 2019
09:44

נראה שהביוגרפיות המוזיקליות הפכו להפקות המועדפות בהוליווד, וההצלחות בשנה האחרונה של "רפסודיה בוהמית" אודות להקת קווין ופרדי מרקורי ו"רוקטמן" אודות אלטון ג'ון, רק סימנו את ההתחלה. בקנה נמצאים כבר כמה סרטים בשלבי הפקה שונים, המגוללים את סיפוריהן של אגדות מוזיקליות שונות. אחד מאותם סרטים יהיה על לא אחר מאשר מלך הרוקנרול - אלביס פרסלי.

על הפקת הסרט, בבימויו של באז לורמן ("מולן רוז'", "גטסבי הגדול") כבר ידוע כמעט שנה, אך טרם נבחר השחקן שיגלם את אלביס על המסך הגדול. הלילה (שלישי) דיווח אתר התרבות והבידור "ההוליווד ריפורטר" כי חמישה שחקנים מועמדים וכבר נבחנו לתפקיד.

מי יגלם את אלביס? מימין לשמאל: מיילס טלר, הארי סטיילס, ארון טיילור-ג'ונסון, אנסל אלגרוט ואוסטין באטלר (צילום: גטי אימג'ס)

חמשת השחקנים הצעירים ששואפים להיכנס לנעלי אגדת הרוק מממפיס הם: מיילס טלר, המוכר בעיקר בזכות תפקידו בסרט עטור השבחים "וויפלאש; ארון טיילור-ג'ונסון מסדרת סרטי "קיק-אס"; אנסל אלגורט שכיכב בבסרט האקשן "בייבי דרייבר"; חבר להקת הבנים "וואן דיירקשן" הארי סטיילס; ואוסטין באטלר, המוכר בעיקר מתקפידו בספין אוף ל"היי-סקול מיוזיקל". על פי הדיווח ב"הוליווד ריפורטר", זהות השחקן שיגלם את אלביס תיקבע בשבועות הקרובים.

מי שבטוח ישתתף בסרט הוא זוכה האוסקר טום הנקס, שיגלם את קולונל טום פרקר - מי שהיה מנהלו של אלביס פרסלי, והיה ידוע כמי שמעורב בכל פרט בחייו של הזמר. הסרט צפוי להתמקד, בין השאר, ביחסים בין אלביס לפרקר.

מלך הרוקנרול כיכב בשיא הקריירה שלו בשלל סרטים, במהלך השנים גילמו את דמותו שחקנים רבים בסרטים שונים - אך כאלו שלא התמקדו דווקא בו, וב-2018 אף יצא סרט דוקומנטרי אודותיו - "אלביס פרסלי: החיפוש", שזכה לביקורות חיוביות. סרטו של באז לורמן, שטרם קיבל שם ותאריך הפצה, יהיה הסרט העלילתי הראשון שמתמקד בחייו ובקריירה של אלביס פרסלי.