דניאלה ספקטור

בחירות העורכים - כאן 88 | 10.7.2019

עדכון אחרון - 10.7.2019
מערכת כאן
10 ביולי 2019
16:15

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

דניאלה ספקטור - עדיין בוער

חמש שנים עברו מאז שדניאלה ספקטור הוציאה אלבום סולו מלא. השנים האחרונות היו רוויות שיתופי פעולה ופרויקטים ונראה שסוף סוף הגיע משהו חדש, שלב אחר בחיים. "עדיין בוער" מתוך האלבום החדש הופק בידי אחד המפיקים העסוקים בארץ בשנתיים החולפות, כן כן ניחשתם נכון, תומר ישעיהו. השילוב ביניהם יצר קונטרסט מעניין, שיר שמח אבל עצוב על הבדידות שיש בזוגיות ארוכת שנים ועל האפשרות דווקא להתעורר, לעשות שינוי ולעורר את האהבה מחדש. אין ספק - שיר אהבה מלא תקווה.

Willow Mile – Everything Happens for a Reason  

חברי הטריו הישראלי Willow Mile נפגשו לראשונה כשענת בן חמו ובן זוגה מתן עמית נתקלו בניב קיקוב, רק שקיקוב בדיוק עבר לארה"ב. תשע שנים אחר כך קיקוב ביקר בארץ והזמין את השניים להופיע איתו, "רק שיר אחד" הוא אמר, ומכאן לשם, שנתיים אחר כך יש אלבום בכורה בהפקה של אלדד ציטרין. החזרות היו בשלט רחוק עם התאמות לפער השעות ומישהו משלם בשעות שינה אבל זה היה שווה את זה. השילוב בין שלושתם עובד וכמאמר השיר, יש סיבה לכל דבר. 

Lisa Simone – Right Now

לגדול בצלם של הורים מפרסמים ומוכשרים זה לא פשוט, יש לזה הטבות אבל יש גם צל, לגדול בצלם של הורים ולצעוד בעקבותיהם? זה כבר הימור מסוכן מאוד. תשאלו את ג'וליאן ושון לנון, בן ארצי וג'ייקוב דילן. ליסה סימון, הבת של נינה סימון עושה את זה כבר הרבה זמן אבל בשקט ובקצב שלה בלי לנסות ולהתעלות או לברוח מהייחוס המשפחתי. להפך היא מחבקת את המורשת ודואגת לתחזק אותה, צפו בסרט הדוקומנטרי  המצוין שהפיקה עבור נטפליקס ותבינו. כעת היא מוציאה אלבום חמישי וסינגל הבכורה Right Now מוכיח כמה היא מוכשרת בפני עצמה. 

Fruit Bats -  Ocean 

להקת הפולק רוק האמריקאית מאילינוי הוציאה אלבום חדש ושמיני בשם Gold Past Life והוא לא פחות ממצוין. אם גם אתם חובבי רוק משנות ה-70 המוקדמות, פליטוויד מק פינת גרייטפול דד, אז תוכלו למצוא ב-Ocean פיסות של צלילים מוכרים ולהתרפק על אווירת אמריקנה קלילה ונוסטלגית. Ocean הוא אומנם שיר קטן שנבנה לאט לאט אבל הוא יבוא לכם בטוב בכל שעה ביום גם אם לא תהיו בים.

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):

אלון לוטרינגר – The Maze
חמי רודנר עם הדס קליינמן ואביב בכר – הילד בבועה
רביד פלוטניק – נתראה בגלגול הבא
שי צברי – זוהר
Bruce Springsteen – There Goes My Miracle
Kishi Bashi - A Song for You
Lucy Rose – Conversation
Mumford & Sons – Woman
Princess Shaw – Lifted
The Raconteurs – Somedays
Walden – Alive
Will Kimbrough – I Like it Down Here

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)

לארכיון מדור בחירות העורכים