ההורים תוקפים את ציפורה דוד מחוץ לבית המשפט

ההורים תקפו את המטפלת הנאשמת בהתעללות: "נרדוף אחריך עד נווה תרצה"

הורי התינוק שתקפה הנאשמת ציפורה דוד הגיעו לדיון בבית המשפט והתעמתו עמה. הם הראו לה סרטונים מתיעוד ההתעללות. הדיון בהקראת כתב האישום נדחה לחודש הבא
דניאל אלעזר
14 ביולי 2019
10:05

הורי הפעוט בהם התעללה המטפלת ציפורה דוד תקפו אותה היום (ראשון) בבית המשפט השלום ברחובות. ההורים הראו לדוד, הנאשמת בהתעללות בקטין או בחסר ישע, את הסרטונים בהם היא נראית מתעללת בבנם ואמרו לה: "אנחנו נלווה את ציפורה דוד עד שהיא תכנס לנווה תרצה". הדיון בהקראת כתב האישום נדחה לשמונה בספטמבר, לאחר שעורך הדין טען שלא קיבל את החומרים. 


"זה שהיא ממשיכה לדחות דיונים זה לא יגרום להד הציבורי לרדת. הם רוצים שהוא יירד כדי להגיע לעסקת טיעון. תמשיכו להגיע לדיונים, אנחנו צריכים את העזרה שלכם", אמרו בת-אל ודורון רוגוב, הוריו של התינוק מחוץ לבית המשפט. 


בחודש מאי הגישה הפרקליטות כתב אישום נגד ציפורה דוד, בת 65 ממושב בית עובד שבשפלה. דוד עבדה כמטפלת של התינוק בבית הוריו וסבתו מחודש ינואר השנה. מכתב האישום עלה כי בין היתר, הנאשמת סטרה בפניו, צעקה לעברו שוב ושוב, הטיחה אותו על הספה ועל השטיח, הצמידה מגבת לפניו של התינוק תוך שהיא חונקת אותו, הזיזה את התינוק עם רגלה, יצאה לעשן והותירה את התינוק לבדו בבית ואמרה לו שתהרוג אותו.

לאחר מעצר המטפלת, אביו של התינוק סיפר בריאיון לתוכנית ערב ערב בכאן 11 על ההתנהגות החריגה של בנו: "גם לאנשים שהוא לא מכיר הוא היה מנופף לשלום. עם המטפלת, עם הזמן, זה הפך יוצא דופן. הוא לא רצה ללכת אליה, ברגע שהוא ראה אותה או אפילו שמע אותה הוא הפך להיות מאוד נסער. היו מקרים עוד קודם שהיינו חוזרים הביתה והיה לו סימן כחול".