אדיר רצון - חשוד בהצתת בית משפחת כרמל מעודה
צילום: מתוך האינסטגרם של רצון

"החשד נגדו התעצם": הוארך מעצרו של החשוד בהצתת ביתה של כרמל מעודה

נציגי המשטרה בדיון הארכת המעצר של אדיר רצון: "יש בידינו תיעוד של החשוד מגיע למקום במונית, הולך ברגל לזירת האירוע ולאחר מכן נמלט כשהמקום עולה בעשן"
נופר משה
14 ביולי 2019
16:20

בית משפט השלום בפתח תקווה האריך היום (ראשון) בשלושה ימים את מעצרו של אדיר רצון בן ה-18 מקרני שומרון, החשוד בהצתת בית משפחתה של כרמל מעודה, הגננת הנאשמת בהתעללות בפעוטות בראש העין. על פי החשד, רצון הגיע לבית משפחת מעודה ביום שבת לפנות בוקר והצית את הבית במתחם המחסן החיצוני שנמצא בקומה הראשונה. מוקדם יותר נעצרו שני חשודים נוספים, שבתו של אחד מהשניים הייתה בגן של מעודה.


נציגי המשטרה שביקשו שמעצרו של רצון יוארך, נימקו את בקשתם ואמרו בדיון: "יש בידינו תיעוד של החשוד מגיע למקום במונית, הולך ברגל לזירת האירוע ולאחר מכן נמלט כשהמקום עולה בעשן". בנוסף, נציגי המשטרה ציינו כי רצון עלה על מונית לאחר שהמקום עלה בעשן ועזב את המקום. השופטת, השופטת אופיר כתבי-ריבלין, אמרה בדיון כי היא "מקבלת את טענת המשטרה שהחשד נגדו התעצם".

בהתייחס לממצאים מוחשיים הממקמים את רצון בסביבת בית משפחתה של מעודה, ציינה המשטרה בדיון כי "אין ראיות פורנזיות של החשוד בזירה". מוקדם יותר היום, המשטרה עצרה שני חשודים נוספים בהצתה, האחים עובדיה וארד עמר בני 20 ו-26 מראש העין, אשר להם קשר לרצון.