ים מדר ודני אבדיה בהנפת הגביע
צילום: נתי שוחט, פלאש 90

ים מדר: "שמח על ההישג. הקהל נתן לנו תמיכה אדירה"

אחד מכוכבי הזכייה באליפות אירופה לנבחרות עתודה סיפר לכאן רשת ב: "עוד לא הבנתי את גודל ההישג". לדבריו: "המאמן והצוות הובילו אותנו. לכולם יש חלק בהצלחה"
בחצי היום
22 ביולי 2019
14:40

מלך האסיסטים של אליפות אירופה לנבחרות עתודה, ים מדר, סיפר היום (שני) בכאן רשת ב על ההישג ההיסטורי לאחר הזכייה באליפות בפעם השנייה ברצף. בריאיון לתוכנית בחצי היום אמר לאסתי פרז וליאן וילדאו: "אני חושב שלא באמת הבנתי מה עשינו, ומה הבאנו לישראל בספורט. לקחת מקום ראשון בארץ עם הקהל המדהים הזה שהגיע. נתן לנו תמיכה אדירה שלא חשבנו ולא חלמנו. אני רוצה להודות לכולם". 

האזינו לריאיון עם ים מדר

"אני מאוד שמח שהצלחנו להביא את הנבחרת להישג הזה, לקחת את האליפות, להגיע למקום הראשון", אמר מדר בן ה-18 שנבחר לחמישיית הטורניר, אחרי שקלע בממוצע למשחק 15.9 נקודות, מסר 7.7 אסיסטים וקטף 3.1 ריבאונדים. "לעבור נבחרות קשות כמו צרפת, ספרד וליטא. לקום אחרי רגעים לא פשוטים כמו ההפסד מול סרביה. אני חושב שההצלחה היא הרבה בזכות הצוות המקצועי שידע באמת לכוון ולמקד. המאמן והצוות הובילו אותנו".

מדר שישחק בהפועל תל אביב בעונה הקרובה, תחת הדרכתו של אריאל בית הלחמי שמאמן גם את נבחרת העתודה, הוסיף: "אני מאוד מתרגש לקראת השנה הבאה. יש לנו סגל ישראלי ברמה אנושית מאוד גבוהה. מאוד מחכה ומתרגש לצאת הבא. אנחנו מאוד מחוברים. מאוד מעריך את אריאל כבן אדם".