היללה

בחירות העורכים - כאן 88 | 30.7.2019

עדכון אחרון - 30.7.2019
מערכת כאן
31 ביולי 2019
15:15

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

האחיות ג'משיד - יותר מדי

האחיות ג'משיד כבר לא חדשות בתעשיית המוזיקה המקומית. שלוש שנים עברו מאז שיצא אלבום הבכורה שלהן וכעת מגיע "אלף שמשות", האלבום השני שברגעים אלו ממש ניתן לתמוך בו בהדסטארט. בסינגל החדש "יותר מדי" הנגינה והשירה האלגנטיות של האחיות המוכשרות עדן ושי-לי, יוצרות מרקם סאונד עדין ונעים לאוזן. נראה כי בכל האזנה נחשפים לרבדים נוספים בשיר וההנאה ממנו רק גוברת וגוברת.

היללה - Ljubljana

בשעה טובה ומוצלחת היללה מוציאים את אלבום הבכורה שלהם. כן כן, זה אותו אלבום שאנחנו מחכים לו מדצמבר 2017 כשיצא הסינגל הראשון The Crater Song. בדרך היו עוד שני סינגלים נהדרים (Getting Older ו-The Sparrows of Merritt Island) וכבר אז כתבנו לכם שהם פועלים בזמן אחר, זמן חלל שקיים רק בראש שלהם ושזה יקח עוד זמן, רק לא דמיינו כמה זמן! בספטמבר הקרוב הם סוף סוף ישיקו את האלבום שנקרא Back in the Mystery. בינתיים נמתין בסבלנות עם הסינגל החדש Ljubljan שעוסק כמו רוב האלבום בשאלות קיומיות שאולי לעולם לא נמצא להן תשובה. 

The Highwomen - Crowded Table

סופרגרופ חדש נולד בשמי הקאנטרי של ארה"ב - The Highwomen. ההרכב החדש של זמרות הקאנטרי פולק ברני קרלייל (אתם בטח זוכרים את The Joke), מרן מוריס, נטלי האמבי ואמנדה שירס, יצא לדרך והן כבר העניקו לנו שני שירים חדשים. שם ההרכב הוא כמובן מחווה לסופרגרופ The Highwaymen של ג'וני קאש, וילי נלסון, ויילונג ג'נינגס וכריס כריסטופרסון. אלבום הבכורה שלהן ייצא בספטמבר ואת השיר החדש Crowded Table כתבה עוד כוכבת קאנטרי, לורי מקנה, שזכתה כבר בשני פרסי גראמי על שני להיטי קאנטרי שכתבה. בקיצור, התחלה מבטיחה. 

Dirty Honey - When I'm Gone 

להקת הרוקנרול מלוס אנג'לס, Dirty Honey הוציאה עד כה רק EP אחד בן חמישה שירים. נראה שהם לא צריכים הרבה יותר מזה כדי שהקהל האמריקאי יסתער עליהם בשאגות, ירעיף עליהם אהבה וירצה עוד. גם אנחנו רוצים עוד והחלטנו שהגיע הזמן לעוד טעימה קטנה מתוך הEP המדובר. לפני מספר חודשים כבר הכרנו לכם את הבלדה  Down by the Road ועכשיו עוברים לקטע הבועט שלדעתנו לא ישאיר אתכם אדישים. AC/DC  או Guns n' Roses, בהחלט יש דמיון, אבל מה זה משנה?  אנחנו אומרים תודה שב-2019 יש עוד מישהו שמייצר מוזיקה כזו.

ממשיכים איתנו מהשבוע שעבר (לקריאה נוספת):

Dunes - Things You Do to Me
Willow Mile – Everything Happens for a Reason
דניאלה ספקטור – עדיין בוער
הילה רוח ואביב גדג' – הביאו את הנגרים
חשש אמיתי - לא מכאן
לולה מארש – Echoes
Devendra Banhart - Abre Las Manos
Julien Baker - The Modern Leper
Lucy Rose – Conversation
Temples – Hot Motion
The Black Keys – Walk Across The Water

רשימת השירים שעלו לדיון העורכים

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il
(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)

לארכיון מדור בחירות העורכים