דוד אמסלם ואביגדור ליברמן
צילום: פלאש 90

אמסלם: ההתנגדות של ליברמן לחרדים ולדתיים מריחה כמו אנטישמיות

בריאיון בכאן רשת ב תקף השר בחריפות את יו"ר ישראל ביתנו: "הוא פוסל את החרדים והדתיים לאומיים כי הם יהודים. הוא מבלבל את המצביעים - אין מצב לממשלת אחדות"
קלמן ליברמן
04 באוגוסט 2019
08:58

שר התקשורת דוד אמסלם מהליכוד התראיין הבוקר (ראשון) בתוכנית "קלמן ליברמן" בכאן רשת ב ותקף בחריפות את יו"ר ישראל ביתנו אביגדור ליברמן: "הוא לוקח כמעט 30% מהציבור היהודי ופוסל אותם. אם לא הייתי מכיר אותו הייתי בטוח שמדובר באנטישמי. הוא פוסל את החרדים והדתיים לאומיים כי הם יהודים".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות


אמסלם המשיך לתקוף את ליברמן: "הוא מבלבל את המצביעים - אין מצב לממשלת אחדות. הוא רוצה לקחת את הליכוד עם השמאל. אחדות זו מילה שאין בה שום משמעות במישור הפוליטי, בסוף יש לך עמדות". 

האזינו לריאיון המלא עם דוד אמסלם

"הוא אומר שהוא רוצה ממשלת אחדות בלי חרדים ובלי דתיים לאומיים. כל המחנה הלאומי בנוי על החרדים והדתיים הלאומיים, עד היום גם הוא היה שייך אליו. הוא מוציא את עצמו מהכלל", המשיך אמסלם.

לפי שר התקשורת: "היות ואנחנו נמצאים במערכת בחירות מאוד דרמטית, והיות מה שקורה בעזה וכל הבלופים שהשמאל הביא אותנו, אסור לנו להפסיד. המערכת הפוליטית מתכנסת - אנחנו במחנה הלאומי סופרים קולות. אם אנחנו הרוב אז אנחנו מרכיבים ממשלה. בסוף המשחק ליברמן החליט לשנות את הכללים - הוא החליט הפוך והכניס את המדינה לכאוס".