אורלי לוי אבקסיס
צילום: רועי אלימה, פלאש 90

אורלי לוי אבקסיס: "לא אצטרף לממשלת נתניהו"

בריאיון לכאן רשת ב אמרה חברת העבודה-גשר: "אי אפשר לפתות אותי עם תפקיד שרה או תפקיד כזה או אחר. באתי לעשות שינוי אמיתי". על הכעס בעבודה על החיבור עמה אמרה: "אלה שזה לא בא להם בטוב - הלכו"
כאן הערב
06 באוגוסט 2019
19:14

אורלי לוי אבקסיס מרשימת העבודה-גשר התחייבה היום (שלישי) כי לא תצטרף לממשלה בראשות בנימין נתניהו. את הדברים אמרה לוי אבקסיס בריאיון לתוכנית כאן הערב עם רן בנימיני ויגאל גואטה בכאן רשת ב. "אי אפשר לפתות אותי עם תפקיד שרה או תפקיד כזה או אחר. באתי לעשות שינוי אמיתי", הוסיפה חברת העבודה-גשר, ואמרה כי היא מאחלת לנתניהו שהאמת תצא לאור.

האזינו לריאיון עם אורלי לוי אבקסיס בכאן רשת ב

לוי אבקסיס התייחסה בריאיון גם לקולות שנשמעו במפלגת העבודה נגד החיבור עמה ועם מפלגתה. "יש אנשים שלצערי זה לא בא להם בטוב", אמרה לוי אבקסיס, "אבל אלה שהיו - הלכו. אני לא יודעת מה היו הסיבות לעזיבה של סתיו שפיר, אבל העובדה היא שהיא עזבה מיד לאחר שהודיעו על על האיחוד".

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

על אף הכעס בקרב חלק מחברי העבודה, ועידת המפלגה אישרה בשבוע שעבר את החיבור עם מפלגת גשר. זאת לאחר שבית המשפט דחה את עתירתן של חברות המפלגה אמילי מואטי ומיכל בירן נגד שינוי הרכב הרשימה.

בנאומו בוועידה ביקר פרץ בחריפות את התקשורת ואת השמאל: "אנחנו פה כדי לשבור את הנרטיב שלכם - שמי שלא חושב כמוכם רפה שכל". פרץ הפציר במצביעים - "אל תלכו שבי אחרי הסיסמה 'רק לא ביבי' - זה לא מסר".