זירת התאונה בבית קמה
צילום: דוברות המשטרה

הקטל בכבישים: שני הרוגים בשתי תאונות דרכים

הולכת רגל מתה בטירה מפגיעת מכונית. הנהג הפוגע נמלט מהמקום ולאחר זמן מה הגיע אל תחנת המשטרה ונעצר. הוא נחקר בחשד לתאונת פגע וברח. בכביש בין בית־קמה לשדה־צבי התהפכה מכונית וצעיר כבן 20 מת
אסף פוזיילוב והדס גרינברג
10 באוגוסט 2019
01:22

שני הרוגים בשתי תאונות דרכים הערב (שישי). הולכת רגל, תושבת לוד בת 18, מתה מפגיעת כלי רכב בטירה. נהג הרכב הפוגע, תושב טירה כבן 20, נמלט מן המקום ולאחר זמן מה הגיע אל תחנת המשטרה ונעצר. הוא נחקר בחשד לתאונת פגע וברח ומחר בערב הוא יובא לדיון בהארכת מעצרו בבית משפט השלום בפתח תקווה.

צעיר נוסף, תושב רהט בן 20, מת לאחר שמכוניתו התהפכה בכביש בין בית־קמה לשדה־צבי בנגב. נוסע אחר, גם כן מרהט, נפצע בינוני ופונה לבית החולים סורוקה בבאר־שבע.

פרמדיק מד"א נג'יב סאנע וחובש מד"א עלי אל נימר סיפרו: "כשהגענו המקום היה חשוך, ראינו בשדה בצד הדרך רכב מעוך והפוך על הצד, בתוך הרכב נלכד צעיר כבן 20 הוא היה מחוסר הכרה, בסיוע הכבאים חילצנו אותו מהרכב, ביצענו בדיקות רפואיות, הוא היה ללא סימני חיים ונאלצנו לקבוע את מותו, צעיר נוסף כבן 20 שכב מחוץ לרכב כשהוא בהכרה מעורפלת וסובל מחבלות בראש ובבטן, לאחר טיפול ראשוני בשטח פינינו אותו לבית חולים תוך המשך טיפול כשמצבו בינוני ויציב".

בתאונה אחרת, צעירה בת 21 נפצע ביוני לאחר שכלי הרכב שלה התנגש בעץ ברחוב הר נבו ביישוב קדימה צורן. חובשים ופרמדיקים של מד"א העניקו לה טיפול רפואי ופינו אותה לבית החולים מאיר בכפר סבא.