גנץ ולפיד, ארכיון
צילום: תומר נויברג, פלאש 90

מינוי היועץ: גנץ מידר את המקורבים אליו ביותר

ח"כ מאיר כהן אמר בריאיון לכאן רשת ב כי "זכותו למנות את מי שירצה". יו"ר כחול לבן מידר גם את אנשי המטה הקרובים אליו ביותר כשמינה את רונן צור
מיכאל שמש
27 באוגוסט 2019
09:24

המתיחות בכחול לבן: יו"ר המפלגה בני גנץ מידר גם את אנשיו הקרובים ביותר בקמפיין המפלגה כשמינה את היועץ רונן צור - ביניהם אנשי המטה הבכירים מטעמו. גורמים ביש עתיד הביעו הבוקר (שלישי) זעם על המינוי של היועץ שתקף את יאיר לפיד בעבר.

בחירות 2019 – בואו להכיר את המפלגות, המועמדים וכמה עובדות שלא ידעתם

ח"כ מאיר כהן אמר הבוקר בריאיון לכאן רשת ב כי "זכותו למנות את מי שירצה. זה יועץ אישי שלו. הוא לא נמצא בקמפיין של כחול לבן. לנו אין בעיה שגנץ שכר אותו למשימה אישית".

גם ח"כ רם בן ברק מכחול לבן הגיב לפרסום. לטענתו, גנץ יכול לשכור לעצמו איזה יועץ שהוא רוצה: "גם אני שכרתי שלושה יועצים ולא עידכנתי גנץ. שיהיה לו לבריאות"

צור שימש יועץ בקמפיין של כחול לבן בבחירות הקודמות. לאחר הבחירות, תקף בחריפות את לפיד, כינה את התנהלותו "אווילית" ואמר שהוא דוחק מנדטים לימין. 

בריאיון לרדיו ירושלים לפני כשבועיים אמר היועץ כי ״היצר של לפיד לפגוע בחרדים חזק ממנו". יו"ר יש עתיד מצדו תקף את צור בחזרה, ודוברו האישי של לפיד כתב כי ״מדובר בנוכל שמוציא שם רע למקצוע״. 

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות