דוד אמסלם
צילום: גילי יערי, פלאש 90

אמסלם: פייגלין לא יקבל תיק תמורת פרישה מהמרוץ, זו אגדה אורבנית

שר התקשורת שלל את האפשרות לעסקה בין הליכוד ויו"ר זהות: "יש לו אחריות לאומית והוא שורף קולות". על איילת שקד הוסיף - "היא לא הייתה תורמת הרבה לליכוד"
כאן הערב
27 באוגוסט 2019
18:24

שר התקשורת דוד אמסלם הגיב היום (שלישי) לדיווחים על מגעים מול יו"ר זהות משה פייגלין ועל האפשרות שיזכה לתיק בממשלה הבאה בתמורה לפרישה מהמרוץ: "זו אגדה אורבנית הוא לא יקבל כלום". בריאיון לרן בנימיני ויגאל גואטה בתוכנית כאן הערב תקף אמסלם את פייגלין: "למה שהוא יקבל משהו? יש לו אחריות לאומית והוא יודע שהוא שורף קולות". אמסלם התייחס לפרסומים לפיהם ראש הממשלה בנימין נתניהו הציע ליו"ר זהות לפרוש מהמרוץ ולא להתמודד בבחירות הקרובות, ובתמורה ימנה אותו בממשלה שתוקם לשר כלכלי בכיר מבלי שיכהן כחבר כנסת.

האזינו לריאיון המלא עם השר דוד אמסלם: 

כשנשאל שר התקשורת מדוע לא צורפה יו"ר ימינה איילת שקד לליכוד השיב כי בעיניו היא לא הייתה תורמת לליכוד ולמחנה הלאומי באופן כללי. על ההסלמה הביטחונית בדרום הוסיף כי הריסון שבו נוקטת ישראל הוא חיובי - "אם ראש הממשלה לא היה שקול, אני מניח שהיינו אחרי כמה סבבים בעזה". 

אמסלם תקף את החלטת יו"ר ועדת הבחירות השופט חנן מלצר לאסור צילום של מפלגות בקלפיות: "החלטה שערורייתית. לקחנו מתקציב המפלגה למעלה ממיליון וחצי שקלים כדי לשמור על הקלפיות שלנו, ציפינו שיאמרו לנו 'כל הכבוד'".