קמפיין בחירות של כחול לבן ביהודה ושומרון

"לא תהיה התנתקות שנייה": קמפיין חדש של כחול לבן ביו"ש

בהמשך הקמפיין צפויים בכחול לבן להזכיר לתושבים שדווקא נתניהו הצביע בעד ההתנתקות בהצבעות הראשונות בכנסת, וידגישו שאצלם דבר כזה לא יחזור על עצמו
זאב קם
28 באוגוסט 2019
18:20

"לא תהיה התנתקות שנייה": במפלגת כחול לבן צפויים להפתיע ולהעלות החל ממחר קמפיין שילוט - דווקא ברחבי יהודה ושומרון. כך פורסם הערב (רביעי) ב"כאן הערב" בכאן רשת ב. עד היום מפלגות מהמרכז או השמאל השקיעו פחות באזור יהודה ושומרון מתוך הנחה שההצבעה שם מובטחת ברובה למפלגות הימין.


כותרת נוספת של קמפיין החוצות תהיה: "בכחול לבן שומרים על הבית". בהמשך הקמפיין צפויים בכחול לבן להזכיר למאות אלפי התושבים ביהודה ושומרון שדווקא ראש הממשלה בנימין נתניהו הצביע בעד ההתנתקות בהצבעות הראשונות בכנסת וידגישו שאצלם דבר כזה לא יחזור על עצמו. במפלגה מאמינים שישנם קולות של ימין רך שגרים בהתיישבות והם עשויים להיות קהל יעד לקמפיין ומתכוונים להשקיע בכך לא מעט משאבים ונראות.

הירשמו לפוליטי-כאן, ערוץ הטלגרם של כאן חדשות לבחירות - כל העדכונים והפרשנויות

הקמפיין החדש בא על רקע המתיחות בצמרת המפלגה סביב השימוש של יו"ר כחול לבן בני גנץ ביועץ רונן צור, שתקף בעבר את יאיר לפיד. העניין נחשף לראשונה שלשום בחדשות הערב בכאן 11. נודע כי גנץ שכר את שירותיו של צור ל"משימות ספציפיות ומיוחדות" ולא יידע את חבריו למפלגה.

בכיר במפלגה אמר אמש לכאן חדשות כי מיד אחרי הבחירות, החשבונות בכחול לבן ייפתחו. הוא ציין כי בני גנץ שכר את שירותיו של רונן צור כיועץ אישי - בעיקר לצורך היום שאחרי ה-17 בספטמבר.

תגיות:
כחול לבן