ג'סטין ביבר
צילום: אי-פי

ג'סטין ביבר: "התמכרתי לסמים קשים בגיל 19"

כוכב הפופ הקנדי חשף את ההתמודדות המורכבת עם החיים תחת אור הזרקורים. "הפכתי לאדם ממורמר, התרחקתי מכל מי שאהב אותי, לא כיבדתי נשים" כתב בחשבון האינסטגרם שלו
גיא בריצמן
03 בספטמבר 2019
11:11

כוכב הפופ הקנדי ג'סטין ביבר שיתף הלילה (שלישי) את 118 מיליון העוקבים שלו באינסטגרם במסר אישי שבו תיאר את התמודדותו עם החיים תחת אור הזרקורים כנער מתבגר. הזמר, שזכה להכרה בינלאומית בגיל 13, סיפר שהפרסום המוקדם הוביל אותו לקבל "כל החלטה רעה אפשרית", כולל התמכרות לסמים קשים.

ביבר, בן ה-25, שהספיק לזכות בפרס גראמי אחד ובשבעה פרסי בילבורד, כתב שהעובדה שאמרו לו שוב ושוב עד כמה הוא מוכשר במהלך גיל ההתבגרות רק החמירה את המצב: "הפכתי מילד אנונימי בן 13 מעיירה קטנה, לאדם שמיליונים אומרים לו עד כמה הם אוהבים אותו וכמה הוא נהדר". הוא הוסיף: "אתה שומע את הדברים האלה מספיק זמן ומתחיל להאמין לזה".

ביבר סיפר שכשהגיע לגיל 18 הוא לא למד לסגל לעצמו כישורי חיים בסיסיים מלבד היכולת להופיע: "עשו הכל בשבילי, לא למדתי לקחת אחריות". "בגיל 19 התחלתי להשתמש בסמים קשים, הפכתי לאדם ממורמר, התעללתי בכל מערכות היחסים שלי" כתב ביבר. "התרחקתי מכל מי שאהב אותי, לא כיבדתי נשים", סיפר והוסיף "לקח לי שנים לחזור מכל ההחלטות הנוראיות האלה, לתקן את מערכות היחסים שהתפרקו ולשנות הרגלים בזוגיות".

ביבר שנשוי מאז ספטמבר שעבר לדוגמנית היילי בולדווין, סיכם את הפוסט הארוך והחושפני בכך שמערכת היחסים עם בולדווין עזרה לו ללמוד מהם. "סבלנות, אמון, מחויבות, טוב לב, צניעות וכל מה שהופך אותך להיות אדם טוב יותר", כתב.