מימון

המורה שהותקפה בכיתתה בבאר שבע: לא אחזור ללמד בבית הספר

בריאיון לכאן רשת ב אמרה הדס מימון שהותקפה מילולית על ידי אמא של תלמיד בכיתתה כי היא עדיין חוששת לחייה וכי אינה זוכה לגיבוי מהנהלת בית הספר מקיף ו' בבאר שבע
סדר יום
04 בספטמבר 2019
08:25

הדס מימון, המורה שהותקפה אתמול מילולית על ידי אמא של תלמיד בכיתתה בבית הספר מקיף ו' בבאר שבע, אמרה היום (רביעי) בריאיון לתוכנית "סדר יום" עם קרן נויבך בכאן רשת ב כי היא אינה מתכוונת לחזור ללמד באותו בית הספר. זאת משום שהיא חשה לא בטוחה ושאינה זוכה לגיבוי ממנהלת בית הספר. בתגובה למקרה, ארגון המורים ישבית את שעת הלימודים הרביעית במוסד.

האזינו לריאיון בכאן רשת ב

מימון סיפרה כי מנהלת בית הספר ביקשה ממנה להוריד את הפוסט שבו כתבה על התקיפה, לא להתראיין בכלי התקשורת ולא להתלונן במשטרה. "פחדתי על חיי אתמול ואני עדיין פוחדת על חיי", אמרה. "אני מורה כבר 12 שנה ודבר כזה מעולם לא קרה לי", שחזרה מימון את המקרה שאירע לעיני כל תלמידי הכיתה. "הותקפתי בתוך הכיתה שלי, בתוך בית הספר על ידי אמא שלא הייתה מרוצה מהאופן שבו טיפלתי בעבירת משמעת של הבן שלה". לדבריה, "הבן שלה עמד לידה בזמן שאיימה עלי ואמר 'תבכי, תבכי, מגיע לך'. איזה מסר זה שולח לכיתה כולה? אני לא מרגישה בטוחה במקיף שלי".

שתי האמהות התוקפות נשלחו הבוקר למעצר בית. שני התלמידים טענו שהמורה אמרה להם: אני אמרר לכם את החיים עד סוף כיתה י"ב, בעקבות התנהגותם. לאחר שסיפרו זאת לאמותיהם, הן הגיעו זועמות לכיתה. לדברי המורה, אחת מהן נצמדה אליה, עשתה תנועות של שריטות סמוך לפניה ואיימה שתתקוף אותה כשתצא מחוץ לבית הספר. האם השנייה חסמה את הדלת ולא איפשרה לה לצאת.