יאיר גולן
צילום: פלאש 90

יועץ העבודה: גולן תקף את ברק יותר מכל אחד אחר

אורי רמתי תקף את האלוף במיל' וחבר המחנה הדמוקרטי וטען כי הגיע לפגישה עם עמיר פרץ, בה תקף את אהוד ברק: "הוא אמר שברק אדם לא ישר, שמרמה את החברים שלו". גולן בתגובה בכאן רשת ב: "זה תיאור מופרע, לא הוצאתי מילה בפגישה"
ירון דקל ועמית סגל
05 בספטמבר 2019
11:08

היועץ האסטרטגי של מפלגת העבודה, אורי רמתי, תקף הבוקר (חמישי) את האלוף במיל' וחבר המחנה הדמוקרטי יאיר גולן: "אנשים כמוהו הם מהטעויות הגדולות של מחנה השלום". רמתי טען כי גולן הגיע לפגישה עם יו"ר העבודה עמיר פרץ, ערב הקמת המחנה הדמוקרטי, ותקף את אהוד ברק. בריאיון לירון דקל ועמית סגל בכאן רשת ב סיפר: "הוא אמר שאהוד ברק אדם לא ישר, שמרמה את החברים שלו". גולן מסר בתגובה לדברים: "לא היה ולא נברא, תיאור מופרע".

האזינו לריאיון המלא עם אורי רמתי בכאן רשת ב

רמתי טען כי גולן תקף גם את ח"כ תמר זנדברג וחברים נוספים ברשימת המחנה הדמוקרטי: "הוא אמר לי 'אתה מבין שהמקום שלי הוא לא עם אחת כמו זנדברג'". היועץ סיפר כי גולן ביקש להשתלב במפלגת העבודה ודרש מקום לעצמו בשלישייה הראשונה: "הוא הגיע כמו אלוף ישראל בעסקנות חופשית". 

גולן הגיב להתקפה של רמתי בריאיון לכאן רשת ב: "בפגישה הזו היו כמה אנשים, לא הייתה הבהרה אחת אמיתית בתיאור המופרע הזה". הוא הוסיף כי כלל לא דיבר בפגישה וכי קיבל מפרץ הצעות "מופרעות לחלוטין" בנושא הצטרפותו למפלגת העבודה. 

האזינו לריאיון המלא עם יאיר גולן בכאן רשת ב

האלוף במיל' ציין כי הוא מקווה שהקלטות השיחה, עליה דיבר רמתי, יצאו לאור וכי נכח בפגישה אדם בכיר ביותר ש"אם הוא יפתח את הפה, פרץ יצטרך לגדל שפם וגם זקן". על החיבורים עם מפלגת העבודה שכשלו אמר גולן כי "המהלך של פרץ תמוה, הוא לא נתן הסבר עד היום מדוע לא ביצע עוד איחודים בשמאל. ההיגיון היחידי שאני יכול לחשוב עליו הוא שזה נותן לו פתח להיכנס לממשלת ימין".