זירת הפשע | רמלה

זירת הפשע: רמלה | מסע בין אלימות, פשיעה ופחד

גבי נרצח למרות שמשפחתו לא הפסיקה להתריע בפני המשטרה על ניסיונות לפגוע בהם ועל איומים • בשכונת ג'וואריש יש מי שלא מהסס לאיים ברצח לעיני המצלמות: "כולם ימותו" • ילדי השכונות עם התיק הפלילי מצאו שיש מי שנאבק על תעודת הבגרות שלהם
יפעת גליק
17 בספטמבר 2019
02:20
עודכן ב 19 ספטמבר 20:50

הסיפור המקומם של הרצח הידוע מראש: למרות התרעות חוזרות ונשנות של בני משפחתו למשטרה - שהגיעו עד לשר לביטחון הפנים גלעד ארדן - גבי סהואני נרצח לעיני משפחתו. "המשטרה אומרת לי 'אתם חמישה, הם 5,000, הם יכולים עליכם'", שחזרה אלמנתו את התשובה שקיבלה כשהתלוננה במשטרה על האיומים שספגו.

צפו בפרק הראשון בסדרת הכתבות "זירת הפשע: רמלה"

אלף פניות למשטרה בחודש: שכונת ג'וואריש ברמלה נחשבה תמיד למעוז עברייני, ובזמן האחרון הכאוס ברחובותיה מסלים. רק בחודש אוגוסט לבדו נרשמו בה שלושה חיסולים, ששלושתם לא פוענחו. לדברי התושבים, אין להם גרם של תחושת ביטחון. מדוע המשטרה מסרבת למסור נתונים? ואיך קרה שתושבים בשכונה לא מהססים לאיים ברצח לעיני המצלמות?

צפו בפרק השני בסדרת הכתבות "זירת הפשע: רמלה"

כשהגיעה רבאב נאסר לבית הספר התיכון ברמלה, היא פגשה לשיחת חפיפה קצרה את המנהל היוצא. הוא פתח את המגירה בשולחן החדר והראה לה נשק קר, שאסף מהתלמידים. "זה רק מהחודש", אמר ואיחל לה בהצלחה. מאז עברו עשר שנים, והמנהלת רבאב הפכה את בית הספר הנחשל למכרה של זהב אקדמי שבו כמעט 70% מהתלמידים זכאים לבֿגרות.

צפו בפרק השלישי בסדרת הכתבות "זירת הפשע: רמלה"