יובל שם טוב
צילום: פלאש 90

יובל המבולבל בבית המשפט: "מבקש סליחה מהקהל"

לאחר שהורשע בשישה מקרים של החזקת סם במסגרת הסדר טיעון, היום התקיים שלב הטיעונים לעונש במשפטו של יובל שם טוב. עורכי דינו ביקשו לבטל את ההרשעה ולהמיר בשנת מבחן. הפרקליטות ביקשה עונש של עבודות שרות. ההחלטה: ב-10 בנובמבר
איתי שיקמן
29 באוקטובר 2019
10:11

כוכב הילדים יובל המבולבל הגיע היום (שלישי) לבית המשפט השלום בתל אביב לדיון בעונשו. שם טוב הורשע בחודש מאי בשישה מקרים של החזקת סם במסגרת הסדר טיעון. עורכי דינו ביקשו לבטל את ההרשעה ולהמירה בשנת מבחן. הפרקליטות ביקשה עונש של עבודות שרות. גזר הדין יינתן ב-10 בנובמבר.


שם טוב דיבר בפני בית המשפט ופרץ בבכי: "אני רוצה לנצל את הבמה הזאת ולבקש סליחה. מההורים שלי, מהאישה והילדים שלי ומהקהל שאני אמור להוות עבורו דוגמה. מבקש סליחה על מה שעשיתי".

עורך הדין ירון ברזילי המייצג את שם טוב אמר לאחר הדיון כי "כל צד נתן את הטיעונים, המדינה ביקשה עבודות שירות, אנחנו ביקשנו ביטול הרשעה. יש תקדימים לא מועטים שמקרים כאלו נגמרו בלא הרשעה, בית המשפט מספיק מנוסה לקבל את ההחלטה הנכונה".

הפרשה התפוצצה בקיץ שעבר. אז העלתה חקירה שניהלה המשטרה כי שם טוב נמנה על רשימת הלקוחות של רשת להפצת סם מסוג קוקאין בכל הארץ. הוא הודה בחקירתו כי רכש במספר הזדמנויות את הסם, וטען שמדובר ברכישה לשימוש עצמי.