מסי בנבחרת
צילום: אי-פי

בהתאחדות מבהירים: "מועד המשחק בין ארגנטינה לאורוגוואי – לא אפשרי"

ראש מערך ההסברה של ההתאחדות מסביר בכאן רשת ב: "אם אנחנו לא נדאג לאינטרסים של הנבחרות אף אחד לא יעשה את זה". לדבריו, פיפ"א יכולים לא לאשר את המשחק שנקבע ל-19 בנובמבר
ליאן וילדאו
29 באוקטובר 2019
15:20

בהתאחדות לכדורגל ממשיכים בהתנגדותם לקיום המשחק בין ארגנטינה לאורוגוואי בישראל ב-19 בנובמבר. בריאיון לתוכנית בחצי היום בכאן רשת ב הסביר ראש מערך ההסברה בהתאחדות לכדורגל, שלומי ברזל, את הדרישה להזיז את מועד המשחק ואמר: "אם אנחנו לא תדאג לאינטרסים של הנבחרות – אני לא רואה אף גוף אחר שיעשה את זה".

"התאריכים של הנבחרות היו ידועים מראש גם למפיקים. דיברו כל הזמן על ה-18 או ה-20. בסופו של דבר נבחר מועד שמבחינתנו הוא לא אפשרי, לנוכח העובדה ששתיים מהנבחרות הבכירות ביותר משחקות", הסביר ברזל לליאן וילדאו ואסתי פרז. "אני יודע שההסכם עדיין עוד לא נחתם. אם היה מדובר בענף אחר, נגיד 2 קבוצות NBA, אפשר להבין שלאופ"א לא היה עניין להתערב".

ברזל הבהיר שגם ההתאחדות רוצה לראות את מסי, סוארז וכל החברים שלהם משחקים בארץ. עם זאת הוסיף, "יש זכיינים שמשלמים לא מעט כסף כדי לשדר את המשחקים האלה. להנחית להם על הראש פצצת רייטינג כזאת זה משהו לא הגיוני. פיפ"א יכולים לא לאשר משחק לנבחרות האלה בתאריך הזה".