החשוד ברצח אשתו

"לא זוכר כלום": הרופא החשוד ברצח אשתו נחקר לראשונה

המשטרה חקרה את ד"ר גיורא פרי בבית החולים סורוקה • פרי חשוד שירה בראשה של אשתו אסתי אהרונוביץ' כמה פעמים באקדח שהחזיק ברשיון
איציק זוארץ
05 בנובמבר 2019
16:03

רצח אסתי אהרונוביץ' במושב תלמי אליהו בדרום: אנשי יחידת ימ״ר נגב הגיעו היום (שלישי) לבית החולים סורוקה בבאר שבע והחלו בחקירתו של ד״ר גיורא פרי, החשוד ברצח אשתו אסתי אהרונוביץ'. החשוד טען בחקירתו כי אינו זוכר דבר.

פרי חשוד שירה בראשה של אשתו כמה פעמים באקדח שהחזיק ברשיון. פרי נעצר לאחר שביצע תאונה עם מכוניתו סמוך לצומת קציעות בנגב. הוא נפצע בינוני ופונה בליווי שוטרים לבית החולים סורוקה. בני הזוג היו בהליכי גירושין שיזמה אשתו. מדובר ברצח ה-12 מתחילת השנה של אישה בידי בן זוגה, והשלישי בתוך פחות מחודשיים.

אהרונוביץ', בת 70, אם לארבעה וסבתא לתשעה נכדים. היא שימשה במשך שנים מורה למוסיקה בבית הספר היסודי המקומי "יובלי הבשור" עד לפרישתה לגמלאות. "זה שוק לכולם, כי מי שמכיר אותו מבין שזה לא יכול להיות", סיפרה אתמול ציפי, בת דודתה של אסתי אהרונוביץ'.

בריאיון לאסתי פרז בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב אמרה: "כל הזמן אמרתי איזה בת מזל היא, היו לה יופי של חיים". לדבריה החשוד לא היה אלים כלפיה, לא מילולית ולא פיזית. "הוא ממש העריץ אותה ואהב אותה", הוסיפה.