עודד קטש
צילום: פלאש 90

עודד קטש: יש משחקים שיכולים להפוך עונה למוצלחת

מאמן הפועל ירושלים חגג את הנצחון הדרמטי על מכבי תל אביב ברבע גמר הגביע והחמיא לקהל של האדומים ולרכז תמיר בלאט: "ברגעים כאלה שחקנים גדולים מתגלים"
בחצי היום
26 בנובמבר 2019
15:47

מאמן הפועל ירושלים עודד קטש הגיב היום (שלישי) בתוכנית "בחצי היום" בכאן רשת ב לניצחון קבוצתו אמש על מכבי תל אביב, והעלייה לחצי גמר גביע המדינה. בריאיון לאסתי פרז וליאן וילדאו אמר קטש: "היה משחק טוב. זה תמיד נראה יותר טוב שמנצחים. היה משחק ברמה גבוהה".


"יש מומנטום ומשחקים שיכולים להפוך עונה למוצלחת יותר או פחות – ולהיפך", המשיך קטש. "בשנה שעברה הגביע שזכינו בו היה מאוד מרגש, ואחרי זה חווינו ירידה. אמרתי לשחקנים, עשינו ניצחון גדול באחד המקומות הקשים. לכן אנחנו מאוד גאים ונקווה לקחת את זה לטובתנו. צריך לזכור שזה רק חצי דרך".

קטש לא התרגש מהאירוע בסוף המשחק בו היה שישה שחקני הפועל ירושלים במגרש: "לא נראה לי שזה היה משנה את תוצאת המשחק. זה אחריות של השופטים, המזכירות ובעיקר לא משהו שאמור לקרות. היה המון בלאגן לקראת הסוף".

במשחק בלטו ביכולתם שלישיית הזרים של ירושלים - לוקט, בראון ופלדין, אולם בראיון בחר קטש להחמיא לרכז הישראלי של הקבוצה, תמיר בלאט. "תמיר היה גדול", אמר קטש. "במשחקים כמו זה שהיה אתמול, מתגלים השחקנים הגדולים".