דניאל קרייג, מתוך "לא זמן למות"
צילום מסך

"לא זמן למות": טריילר ראשון לבונד האחרון של דניאל קרייג

דניאל קרייג בן ה-51 נכנס לנעליו של הסוכן 007 בפעם החמישית והאחרונה. הסרט שתקציבו עמד על לא פחות מ-250 מיליון דולר, צפוי להגיע אל המסכים בחודש אפריל הקרוב
מערכת כאן חדשות
04 בדצמבר 2019
16:31

היום (רביעי) אחר הצוהריים שוחרר הטריילר הראשון לסרט ה-25 בסדרת ג'יימס בונד. "לא זמן למות", צפוי להגיע לאקרנים בחודש אפריל הקרוב. זו הפעם החמישית והאחרונה בה נכנס השחקן הבריטי דניאל קרייג לנעליו של סוכן מספר 007.

צפו בטריילר לסרט "לא זמן למות"

עלילת הסרט מוצאת את בונד מתרגל לחייו החדשים כסוכן לשעבר בג'מייקה, אלא שאז הוא נקרא לשוב אל שירות הוד מלכותה, כדי להציל מדען שנחטף ולהילחם בנבל בחדש. בסרט חוזרים כמה פרצופים מוכרים לתפקידיהם בסרטים האחרונים בסדרה: ראלף פיינס חוזר לתפקיד M, נעמי האריס לתפקיד מאניפני והשחקן זוכה האמי בן וישו לתפקיד Q. גם זוכה האוסקר כריסטוף וולץ שב לנעלי הנבל הוותיק ארנסט סטאברו בלופלד. את הנבל התורן מגלם זוכה האוסקר הטרי רמי מאלק, שמוכר בארץ בזכות תפקידו כסולן להקת קווין פרדי מרקיורי בסרט "רפסודיה בוהמית".

כאמור מדובר בהופעתו האחרונה של קרייג בן ה-51 בתפקיד הסוכן החשאי. קרייג הופיע לראשונה בסדרה בסרט "קזינו רויאל" שיצא בשנת 2006. "לא זמן למות" הוא הסרט עתיר התקציב בסדרת הסרטים הוותיקה, שעל פי הפרסומים בעולם, עמד על לא פחות מ-250 מיליון דולר. לאחרונה פורסם כי תמורת הופעתו האחרונה בסדרה, קיבל קרייג משכורת של 25 מיליון דולר.