ג'ירפות

בחירות העורכים - כאן 88 | 17.12.2019

עדכון אחרון - 17.12.2019
מערכת כאן
18 בדצמבר 2019
16:21

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

השירים החדשים בבחירות העורכים

ג'ירפות – יש לי חור בלב בצורה שלך

חג שמח, הג'ירפות חוזרים! שנתיים אחרי אלבומם האחרון הלהקה שחררה החודש סינגל חדש שהופק בידי עטר מיינר. הם לא מתחייבים על אלבום כי בכל זאת עוד שנייה 2020 ואולי התקליט מת? בכל מקרה הם לא בקטע של מחויבות. בשיר החדש והמדבק מתארחת היוצרת Damsel Is Depressed שגונבת את ההצגה. אזהרה: אחרי האזנה אחת השיר לא יצא לכם מהראש.

Trace Kotik - Enough

עשור חדש בפתח ואיתו גם יוצר חדש, יונתן קוטיק או בשם הבמה Trace Kotik. קוטיק, יליד מושב משמרת יצר את אלבום הבכורה שלו בבית ילדותו, אותו הסב לאולפן הקלטות. סינגל הבכורה Enough עוסק כמו 90 אחוז מהשירים בעולם בשברון לב והטירוף הקטן שאהבה מוציאה מכל אדם. 

Mayer Hawthorne - The Great Divide 

אם ג'מיריקוואי וארקטיק מאנקיז היו יוצרים יחד שיר, הוא כנראה היה נשמע כמו השיר החדש של היוצר Mayer Hawethorn הלא הוא הזמר, הדי-ג'יי, טכנאי הקלטות וכותב השירים אנדרו מאייר כהן. השיר החדש שלו עוסק בהתפרקות מערכת יחסים תוך שהוא משווה בין חומת ברלין לבין המתח והפערים בזוגיות שלו, קצת כבד לא? 

Eve Owen - She Says

להקת The National הוציאה השנה את אלבומה השמיני והמוצלח I Am Easy to Find שהורכב כולו משיתופי פעולה עם זמרות. אחת מהן היא Eve Owen מוזיקאית בת 20 בלבד שאמנם טרם הספיקה להוציא אלבום משלה, אך כבר מצאה את עצמה משתפת פעולה עם אחת מהלהקות הגדולות בעולם. עכשיו היא מתפנה ליצירה שלה, אלבום ביכורים בהפקת מייסד דה נשיונל, המפיק והמולטי-אינסטרומנטליסט ארון דרסנר. שיר הבכורה שלה She Says נכתב כבר כשהייתה בת 14 ברגע שבו היא הבינה כמה היא ברת מזל לגדול במשפחה בריאה ושלמה, מוגנת מצרות העולם. 

לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il

(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)

לארכיון מדור בחירות העורכים