טיילור סוויפט, ד"ר דרה וביונסה, ארכיון
צילום: אי-פי

שרים כל הדרך אל הבנק: אלה הזמרים המרוויחים של העשור

הם הקליטו אלבומים, חרשו יבשות בסיבובי הופעות וחתמו על חוזים נחשקים עם חברות שונות ומשונות. את חלקם אפילו לא הכרנו בעשור הקודם. אז מי הגיע אל ראש הדירוג הנחשב מבלי להיכנס לאולפן ההקלטות מאז 2015?
מערכת כאן חדשות
24 בדצמבר 2019
23:35

המגזין הכלכלי "פורבס" חשף היום (שלישי) את רשימת הזמרים המרוויחים ביותר של העשור החולף. בראש הרשימה עומד הראפר והמפיק ד"ר דרה שהונו מוערך בכ-950 מיליון דולר. דרה בן ה-54, אמנם לא הוציא אלבום חדש מאז שנת 2015, אבל את הונו הוא צבר בשנים האחרונות בעיקר בזכות חלקו בחברת האוזניות Beats שאותה הקים בשנת 2006. החברה נרכשה לפני חמש שנים על ידי התאגיד הטכנולוגי "אפל", תמורת שלושה מיליון דולר.

במקום השני ברשימה ניצבת הזמרת והיוצרת טיילור סוויפט. הונה של סוויפט שציינה בשבוע שעבר את יום הולדת ה-30, מוערך בכ-825 מיליון דולר והיא הסלבריטאית המרוויחה ביותר של המגזין לשנת 2019. אחריה ברשימה נמצאת הזמרת ביונסה שהרוויחה בעשור החולף על פי ההערכות 685 מיליון דולר.

במגזין הכלכלי צויין שהדירוג שפורסם אינו כולל הכנסות ותמלוגים של אמנים שנפטרו. עוד נכתב כי אם היו מכניסים לרשימה אמנים שהלכו לעולמם, הזמר המנוח מייקל ג'קסון היה גובר על כל מי שברשימה, שכן בעשור האחרון הרוויחו יורשיו החוקיים הון שמוערך בכ-2.37 מיליארד דולר.

רשימת הזמרים המרוויחים ביותר של העשור, על פי מגזין "פורבס"

מיטב החשיפות של כאן חדשות ב-2019 | צפו