שרית חדד
מתוך עמוד היוטיוב הרשמי

נהנית מהאימהות: שרית חדד משיקה סינגל חדש

כשהיא בחודש החמישי להיריונה השני ורגע לפני סיבוב הופעות חורף, שרית חדד הוציאה הבוקר את "תגיד שאתה כאן". בריאיון לכאן רשת ב סיפרה על חוויית האימהות והתייחסה לסוגיית השמעת הזמרות בתחנות הרדיו: "יש לנו זמרות מדהימות"
בחצי היום
06 בינואר 2020
18:08

הזמרת שרית חדד פרסמה היום (שני) סינגל חדש בשם "תגיד שאתה כאן". את השיר כתבו צמד היוצרים תמר יהלומי ויונתן קלימי, שכבר שיתפו בעבר פעולה עם הזמרת בשירים "מתפללת" ו"תצא לי מהראש". בריאיון לאסתי פרז בן עמי בכאן רשת ב סיפרה חדד על העבודה עם צמד היוצרים. "הם למדו אותי, הם כותבים אותי", אמרה חדד. הזמרת הוסיפה כי "כל מה שאני רוצה להגיד הם פשוט אומרים".

חדד שנמצאת בחודש החמישי להיריונה השני שיתפה את המאזינים בחוויה ואמרה ש"היריון הוא ברכה ומתנה, זה כיף גדול תודה לאל". לזמרת בת בכורה בת שנתיים ששמה נויה. "אימהות זה הדבר הכי כיף שיכול להיות בעולם", סיפרה. ברביעי הקרוב יוצאת חדד לסיבוב הופעות חורף במועדני רשת "זאפה" ברחבי הארץ.

חדד התייחסה גם לביקורת על כך שבשנים האחרונות זמרות מושמעות בתחנות הרדיו פחות מאשר זמרים, ויותר זמרים מבצעים מגיעים אל ראש מצעדי סיכומי השנה. "יש לנו זמרים מדהימים וגם זמרות, מחוה (אלברשטיין) ויהודית (רביץ), קרן (פלס) ודקלה, נסרין (קדרי), נועה קירל ונטע ברזילי", אמרה חדד. "צריך לשאול את העורכים והעורכות למה לא משמיעים את הנשים ברדיו", סיכמה.

האזינו לריאיון המלא עם שרית חדד בכאן רשת ב

תגיות:
מוזיקה