ישי לוי, ארכיון
צילום: מרים אלסטר, פלאש 90

"הכל השתנה, זה לא שלנו": ישי לוי מאוכזב מהזמר הים תיכוני

עם ותק של קרוב לארבעה עשורים בתעשיית המוזיקה, ישי לוי הוציא היום סינגל חדש. למרות שהגיע למקום העשירי בדירוג האמנים המושמעים של העשור, לוי מביע שאט נפש מהמוזיקה של היום: "לא את הדרך הזאת התוויתי"
תרבות הערב
07 בינואר 2020
19:47
עודכן ב 11:11

הזמר ישי לוי הוציא היום (שלישי) סינגל חדש בשם "לבדי". את השיר כתב עציון מוסאי והלחין מוטי אוחיון. בריאיון לוורד יפתחי גרין בכאן רשת ב, התייחס הזמר הוותיק לכך שהגיע למקום העשירי והמכובד בדירוג המבצעים המושמעים ביותר בעשור האחרון. "אני אוטוטו ארבעים שנה בשוק, וזה מדהים".

כשנשאל כיצד הוא מסכם את העשור החולף במוזיקה הים תיכונית, התקשה לוי להסתיר את האכזבה. "אני מאוכזב, כי הכל השתנה, זה לא שלנו, לא את הדרך הזאת התוויתי". הזמר הוסיף: "לא רציתי שהיא תישאר תקועה מאחור עם גיטרה ותוף אלקטרוני, אבל את התמצית של המוזיקה צריך היה לשמר". לדבריו אין כבר "זמרים שהקול שלהם מצוחצח". 

מלבד ההשמעות הרבות, סיפר לוי שסוד הצלחת הקריירה שלו הוא דווקא הבית. "אני כל כך אוהב את הבית, אני כל כך אוהב את האישה, אני כל כך אוהב את הילדים". לוי אמר "אני הייתי במקומות חשוכים, מסריחים ומשפילים, זה לא מובן מאליו". למרות שהעיד על עצמו שהוא לא אדם שמפחד, לוי סיפר שהפחד הגדול שלו הוא שלא יוכל לשיר.

האזינו לריאיון המלא עם ישי לוי בכאן רשת ב

תגיות:
מוזיקה