רוני בר הדס
צילום: רותם לבל

בחירות העורכים - כאן 88 | 11.2.2020

עדכון אחרון 11.2.2020
מערכת כאן
12 בפברואר 2020
14:56

כאן 88 עם מוזיקה חדשה בשבילכם. אלה שירים ישראלים ובינלאומיים שתוכלו לשמוע אצלנו. כמובן שלצדם אנו משמיעים שירים חדשים ומעולים נוספים בשידורי התחנה. בכל שבוע נפרסם כאן באתר שירים חדשים שכדאי להכיר, אשר בחרו העורכים המוזיקליים שלנו. לכל בחירות העורכים אפשר להאזין בפלייליסט מתעדכן בספוטיפיי.

השירים החדשים בבחירות העורכים

מרקו פולו - מה שאת רוצה

בחורף 2019 אלישע בנאי קפץ לחבר שלו השחקן והמוזיקאי אלדר ברנטמן עם שיר לא גמור. העבודה על השיר התפתחה לכדי אלבום בכורה של הצמד. האלבום כולו נוצר באולפן ביתי בחדר של אלדר והשיר "מה שאת רוצה" לוכד את האווירה הביתית וגם את האוזן. התמכרנו. 

רוני בר הדס - Everything

את הקול שלה אולי כבר שמעתם אצלנו בשנים האחרונות - היא עבדה עם הרכבים ויוצרים שאהבנו במיוחד כמו פוטו מריאנה, דניאל רובין וגם עם אחיה, גיל בר הדס). כעת היא צועדת לקדמת הבמה עם אלבום בכורה Calm the Beast בהפקת צח דרורי (אביתר בנאי, נרקיס ועוד), שיראה אור השנה. Everything, סינגל הבכורה שלה, נכתב כבר כשהייתה בת 16 על תחושות של חוסר ביטחון ובדידות. 

Andy Shauf - Neon Skyline

המוזיקאי הקנדי אנדי שאף נמצא בשטח כבר מתחילת המילניום, תחילה כמתופף בלהקת פאנק ובהמשך בקריירת סולו. הפריצה שלו הגיעה רק באמצע העשור הקודם עם השיר Jenny Come Home והמשיכה ב-2016 עם The Party שהוא מעין אלבום קונספט שמתרחש כולו במסיבה פרטית. גם אלבומו החדש של שאף, The Neon Skyline מתרחש כולו בלילה אחד שבו המספר מגיע לבר ומגלה שהאקסית שלו חזרה לעיר. בשיר הנושא אפשר לשמוע את האיכויות המוזיקליות של שאף ככותב וכמבצע רגיש שיוצר פולק-רוק רך עם השפעות של מוזיקאים כמו הארי נילסון ופול סיימון. בונוס: חפשו גם את האלבום Foxwarren מ-2018, פרויקט של שאף עם כמה מחברי ילדותו. 

Gregory Porter - Revival

גרגורי פורטר, אחד מזמרי הג'אז והסול הגודלים של העשור האחרון חוזר עם אלבום חדש ומקורי אחרי שני אלבומי הופעה ואלבום מחווה יפייפה לנאט קינג קול. פורטר, בכלל חלם בילדות על קריירה בפוטבול אבל פציעה קשה גזלה את החלום. כשהיה בן 21 הוא מצא ייעוד חדש אחרי שאמא שלו דחקה בו על ערש דווי "תשיר, תשיר! לאחר מותה ממחלת הסרטן הוא הקדיש את חייו למוזיקה ומאז זכה בגראמי ובשבחים מקיר לקיר. השיר החדש Revival כשמו כן הוא - גוספל תחייה אמיתי.


לשאלות ולשליחת חומרים: 88music@kan.org.il

(חומרים חדשים יש לשלוח בפורמט Mp3-320 בלבד)

לארכיון מדור בחירות העורכים